Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapraszamy 14 stycznia na Dni Otwarte do InviMed Katowice

Zapraszamy 14 stycznia na Dni Otwarte do InviMed Katowice

W styczniu zapraszamy Pacjentki i Pacjentów na bezpłatną pierwszą konsultację niepłodnościową oraz analizę masy ciała do kliniki InviMed w Katowicach. Dni Otwarte odbędą się 14 stycznia (sobota), przy ul. Piotrowickiej 83. Na konsultację można zapisać się pod numerem tel. 500 900 888 lub w recepcji kliniki.

Dlaczego warto?

Styczeń to miesiąc nowych możliwości, początków i czystych kart. Rozpoczynamy go z większą energią i nadzieją, bo wierzymy, że przyniesie nam coś dobrego: lepszą pracę, skuteczną dietę, zdrowsze ciało... a może upragnioną ciążę?

Aby tak się stało trzeba wykonać pierwszy (pewnie najtrudniejszy) krok: wysłać CV, zmienić jadłospis, zapisać się na siłownię... umówić się na bezpłatną konsultację niepłodnościową.

Jeśli od kilku miesięcy lub lat staracie się o upragnioną ciążę, bez efektów. Byliście już u kilku specjalistów, którzy rozkładają ręce, to może warto wykorzystać najbliższe Dni Otwarte i porozmawiać z lekarzem specjalizującym się w leczeniu niepłodności? Taka rozmowa pozwoli Wam uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania, być może rozwieje Wasze wątpliwości lub obawy dotyczące inseminacji, in vitro i innych procedur diagnostyki i leczenia niepłodności. Czasem w trakcie takiej rozmowy będziecie mogli ustalić ścieżkę dotyczącą dalszego leczenia. 

Umów się na bezpłatną pierwszą konsultację niepłodnościową w ramach Dni Otwartych. Na wizytę warto wziąć dotychczasową dokumentację medyczną i przyjść razem z partnerem.

O pierwszej wizycie więcej przeczytasz na naszym blogu >>

Kto będzie? 

Na Dni Otwarte - 14 stycznia - do InviMed Katowice zapraszają:

dr n. med. Anna Niesłuchowska-Hoxha - specjalista ginekologiem-położnikiem

mgr Adrianna Barczyńska - dietetyczka, specjalizującą się w diecie propłodnościowej. 

W trakcie Dni Otwartych będzie można skorzystać z bezpłatnej, pierwszej konsultacji niepłodnościowej u dr n. med. Anny Niesłuchowskiej-Hoxha. Na spotkanie zapraszamy pary. Partner w tym dniu będzie mógł zapisać się na badanie nasienia.

Dodatkowo dietetyczka mgr Adrianna Barczyńska zapisanym Pacjentom bezpłatnie przeprowadzi analizę masy ciała.

Podczas Dni Otwartych zainteresowane pary będą mogli umówić się na bezpłatną konsultację z embriologiem. Spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie, a w jego trakcie będzie można zinterpretować wyniki badań nasienia oraz wyniki hodowli zarodków.

Jak mogę skorzystać?

1. Promocja obejmuje tylko pierwszą konsultację niepłodnościową.

2. Na konsultację mogą zapisać się te pary, które jeszcze nie korzystały z pierwszej konsultacji niepłodnościowej w InviMed Katowice.

3. Liczba wizyt jest ograniczona i dotyczy tylko spotkania w sobotę - 14 stycznia.

Jak się z nami skontaktować?

  • zadzwonić pod numer 500 900 888,
  • wypełnić zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy umieszczone na naszej stronie,
  • przesłać wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl,
  • umówić się w recepcji kliniki.

Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych