Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
Jeśli szukasz metody leczenia, skonsultuj się w InviMed. Terapię płodności warto podjąć szybko po postawieniu diagnozy.

Jeśli szukasz metody leczenia, skonsultuj się w InviMed. Terapię płodności warto podjąć szybko po postawieniu diagnozy.

Szukam metody leczenia

Leczenie niepłodności warto podjąć możliwie szybko po postawieniu diagnozy, ponieważ w miarę upływu czasu szanse na ciążę będą coraz mniejsze, m.in. w związku z malejącą rezerwą jajnikową. Jeśli masz za sobą bezskuteczne starania o dziecko i dzięki przeprowadzonym badaniom wiesz, że w naturalnych warunkach najprawdopodobniej nie uda ci się zostać rodzicem, zacznij działać już dziś.

Inseminacja

Prosty i bezbolesny zabieg

Czytaj więcej
In vitro

Zapłodnienie in vitro

Czytaj więcej
In vitro z komórkami jajowymi dawczyń

Program adopcji komórek jajowych z gwarancją

Czytaj więcej

Jaka metoda leczenia będzie najlepsza?

Leczenie niepłodności jest tematem bardzo trudnym i obwarowanym wieloma przepisami i rekomendacjami towarzystw naukowych. Dlatego wybór metody warto powierzyć ekspertom z kliniki leczenia niepłodności. Po przeanalizowaniu dotychczasowych badań, pogłębieniu diagnostyki i ustaleniu diagnozy, wiedzą jaką ścieżkę leczenia obrać w konkretnym przypadku. 

Aby inseminacja miała szansę być skuteczna, należy spełnić konkretne kryteria kwalifikacji do tego zabiegu. In vitro obwarowane jest jeszcze większymi zabezpieczeniami ustawowymi, ponieważ jeśli nie ma bezpośrednich wskazań do zabiegu, należy udokumentować przynajmniej roczną historię leczenia metodami innymi niż zapłodnienie pozaustrojowe. 

In vitro z komórkami jajowymi dawczyni podobnie jak in vitro z nasieniem dawcy czy procedura z adopcją zarodka też wymaga konkretnego potwierdzenia w historii leczenia pary.

Jesteśmy dumni z naszych pacjentów Jesteśmy dumni z naszych pacjentów
Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych