Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Adrianna Barczyńska

Dietetyk

Adrianna Barczyńska to jedna z najlepszych dietetyczek na Śląsku. Wyspecjalizowana w diecie propłodnościowej wspierającej naturalne starania o dziecko, a także terapie prowadzone z pomocą inseminacji oraz in vitro.

Diety komponowane przez Adriannę Barczyńską układane są indywidualnie i opierane na pogłębionym wywiadzie. Aby umówić się na konsultację dietetyczną, wystarczy kliknąć „Umów wizytę” i wypełnić formularz.

Umów wizytę
Adrianna Barczyńska
Godziny przyjęć

Środa 15:00 - 18:00 II i IV środa m-ca

Biografia

Edukacja:

Dietetyk z wykształcenia i pasji. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunku Dietetyka. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w wielu konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu dietetyki. 

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Od maja 2017 roku współpracuje z kliniką InviMed Katowice. Poza pracą w gabinecie prowadzi prelekcje o tematyce zdrowego odżywiania, współpracuje z grupami wsparcia oraz prowadzi warsztaty kulinarne. 

W swojej pracy skupia się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta, biorąc pod uwagę przede wszystkim stan zdrowia, ale również preferencje i możliwości - tak aby zmiana stylu odżywiania przychodziła z łatwością i dawała pozytywne efekty. W swojej pracy kieruje się myślą, że dobrze dobrana dieta to satysfakcja zarówno dla pacjenta, jak i terapeuty, co daje jej motywację do ciągłego rozwoju.

Specjalizuje się w diecie propłodnościowej, odchudzającej, a także w prawidłowym odżywianiu kobiet ciężarnych i karmiących, racjonalnym żywieniu dzieci oraz osób aktywnych fizycznie, żywieniu w zaburzeniach hormonalnych, chorobach metabolicznych i dietozależnych. 

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych