Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Adrianna Barczyńska

dietetyk Umów Wizytę
Biografia
Edukacja:

Dietetyk z wykształcenia i pasji. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, kierunku Dietetyka. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w wielu konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu dietetyki. 

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

Od maja 2017 roku współpracuje z kliniką InviMed Katowice. Poza pracą w gabinecie prowadzi prelekcje o tematyce zdrowego odżywiania, współpracuje z grupami wsparcia oraz prowadzi warsztaty kulinarne. 

W swojej pracy skupia się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta, biorąc pod uwagę przede wszystkim stan zdrowia, ale również preferencje i możliwości - tak aby zmiana stylu odżywiania przychodziła z łatwością i dawała pozytywne efekty. W swojej pracy kieruje się myślą, że dobrze dobrana dieta to satysfakcja zarówno dla pacjenta, jak i terapeuty, co daje jej motywację do ciągłego rozwoju.

Specjalizuje się w diecie propłodnościowej, odchudzającej, a także w prawidłowym odżywianiu kobiet ciężarnych i karmiących, racjonalnym żywieniu dzieci oraz osób aktywnych fizycznie, żywieniu w zaburzeniach hormonalnych, chorobach metabolicznych i dietozależnych. 

Nasz zespół

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.