Czy jesteś
zadowolony
z naszych
usług? Oceń nas!

Dlaczego wybrać klinikę InviMed?

 • Skuteczność

  43% pacjentek, korzystających z leczenia in vitro i ponad 65% pacjentek z programu adopcji komórek jajowych zachodzi w ciążę już po pierwszej próbie. Jesteśmy liderem wśród polskich klinik, a także wielu klinik europejskich. W Polsce średnia skuteczność wynosi 37,3%. Za Polską są Hiszpania (33,8%) i Wielka Brytania (30,9%), dalej Niemcy (27,9%) i Włochy (24,1%). (Źródło: Raport EIM ESHRE, 2010 r. )

 • Wiedza i doświadczenie

  Diagnozowaniem i leczeniem niepłodności zajmujemy się już od 16 lat. Podstawą naszego sukcesu – zaufania naszych pacjentów i skuteczności leczenia jest wykwalifikowany zespół specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem. Umiejętności doskonalili m.in. w światowej sławy klinikach w Izraelu. Nasi embriolodzy m.in. dr Ricardo Faundez to jedni z pionierów w leczeniu niepłodności w Polsce.

 • Indywidualny plan leczenia

  Przyczyny niepłodności w przypadku każdego pacjenta są różne, dlatego program diagnostyki i plan leczenia układany jest zawsze indywidualnie.
  Dbamy o to, by przychodzące do nas pary czuły się komfortowo, dlatego lekarz, który przygotowuje i kwalifikuje pacjentów do określonego programu towarzyszy im podczas całego procesu leczenia.
  Od początku leczenia każdej parze towarzyszy także koordynator opieki medycznej, który służy pomocą w razie dodatkowych pytań lub wątpliwości.

 • Transparentne koszty leczenia

  Jasno określone koszty leczenia to duże ułatwienie dla pacjentów, którzy nie muszą martwić się, czy dobrze oszacowali budżet na terapię. Dlatego pacjenci InviMed znają ceny wszystkich badań i procedur medycznych jeszcze przed rozpoczęciem terapii.

 • Międzynarodowe standardy leczenia

  Działamy w oparciu o standardy i zalecenia Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR), American Society for Reproductive Medicine (ASRM) oraz zasady określone przez Ministerstwo Zdrowia.

 • Nasze laboratoria

  Laboratorium embriologiczne InviMed jest największe w Polsce. Obecnie pracuje w nim wykwalifikowany zespół 26 embriologów, biologów, biotechnologów i techników. Aż siedmiu z nich posiada certyfikaty ESHRE (Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii). Wszystkie nasze laboratoria wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, który jest zgodny ze standardami rekomendowanymi przez ESHRE.

 • Gwarancja bezpieczeństwa

  Jednym z filarów, na których budujemy markę InviMed jest bezpieczeństwo. Pacjenci przekraczając próg kliniki zawierzają nam to, co najcenniejsze - komórki rozrodcze, które są pewnego rodzaju obietnicą wyczekiwanego dziecka. Wszystkie procedury medyczne przeprowadzane są z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Identyfikacja pacjentów i pobranego od nich materiału biologicznego do wszystkich zabiegów, m.in. in vitro i inseminacji odbywa się nie tylko przez pracowników kliniki, ale także przez elektroniczny system Ferti Proof™ szwedzkiej firmy Vitrolife. Gwarantuje on, że wszystkie procedury wspomaganego rozrodu wykonane zostaną z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa, eliminując ryzyko błędu, który może popełnić człowiek.

 • Jesteśmy blisko Was

  InviMed jest największą w Polsce kliniką diagnozowania i leczenia niepłodności. Jesteśmy obecni w 5 miastach, w różnych częściach Polski, po to, by zawsze być blisko naszych pacjentów. Kliniki InviMed znajdują się w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni i Katowicach.

Praca to moja pasja. Codziennie obserwuję szczęśliwe rodziny, które przeszły trudną drogę leczenia. Ich radość sprawia, że kocham tę pracę jeszcze bardziej.
dr-n-med-beata-makowska-invimed-gdynia.jpgdr n. med. Beata Makowska, klinika InviMed Gdynia

Skontaktuj się z nami już dziś!

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług własnych więcej...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Invimed-T, Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa w celu marketingu produktów i usług własnych w tym przesyłanie materiałów marketingowych. mniej...
Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług grupy Medicover więcej...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Invimed-T, Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa w celu marketingu produktów i usług podmiotów Medicover Polska*, w tym poprzez przesyłanie materiałów marketingowych. mniej...
Zgoda na kontakt marketingowy więcej...
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Invimed-T Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa oraz podmiotów Medicover Polska* informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących. Wybieram jako formę kontaktu: mniej...
Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS)
Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna)

Zapewniamy poufność korespondencji.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.