Czy jesteś
zadowolony
z naszych
usług? Oceń nas!

Dlaczego wybrać klinikę InviMed?

 • Skuteczność

  43% pacjentek, korzystających z leczenia in vitro i ponad 65% pacjentek z programu adopcji komórek jajowych zachodzi w ciążę już po pierwszej próbie. Jesteśmy liderem wśród polskich klinik, a także wielu klinik europejskich. W Polsce średnia skuteczność wynosi 37,3%. Za Polską są Hiszpania (33,8%) i Wielka Brytania (30,9%), dalej Niemcy (27,9%) i Włochy (24,1%). (Źródło: Raport EIM ESHRE, 2010 r. )

 • Wiedza i doświadczenie

  Diagnozowaniem i leczeniem niepłodności zajmujemy się już od 16 lat. Podstawą naszego sukcesu – zaufania naszych pacjentów i skuteczności leczenia jest wykwalifikowany zespół specjalistów z międzynarodowym doświadczeniem. Umiejętności doskonalili m.in. w światowej sławy klinikach w Izraelu. Nasi embriolodzy m.in. dr Ricardo Faundez to jedni z pionierów w leczeniu niepłodności w Polsce.

 • Indywidualny plan leczenia

  Przyczyny niepłodności w przypadku każdego pacjenta są różne, dlatego program diagnostyki i plan leczenia układany jest zawsze indywidualnie.
  Dbamy o to, by przychodzące do nas pary czuły się komfortowo, dlatego lekarz, który przygotowuje i kwalifikuje pacjentów do określonego programu towarzyszy im podczas całego procesu leczenia.
  Od początku leczenia każdej parze towarzyszy także koordynator opieki medycznej, który służy pomocą w razie dodatkowych pytań lub wątpliwości.

 • Transparentne koszty leczenia

  Jasno określone koszty leczenia to duże ułatwienie dla pacjentów, którzy nie muszą martwić się, czy dobrze oszacowali budżet na terapię. Dlatego pacjenci InviMed znają ceny wszystkich badań i procedur medycznych jeszcze przed rozpoczęciem terapii.

 • Międzynarodowe standardy leczenia

  Działamy w oparciu o standardy i zalecenia Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE), Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu (PTMR), American Society for Reproductive Medicine (ASRM) oraz zasady określone przez Ministerstwo Zdrowia.

 • Nasze laboratoria

  Laboratorium embriologiczne InviMed jest największe w Polsce. Obecnie pracuje w nim wykwalifikowany zespół 26 embriologów, biologów, biotechnologów i techników. Aż siedmiu z nich posiada certyfikaty ESHRE (Europejskie Towarzystwo Rozrodu Człowieka i Embriologii). Wszystkie nasze laboratoria wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, który jest zgodny ze standardami rekomendowanymi przez ESHRE.

 • Gwarancja bezpieczeństwa

  Jednym z filarów, na których budujemy markę InviMed jest bezpieczeństwo. Pacjenci przekraczając próg kliniki zawierzają nam to, co najcenniejsze - komórki rozrodcze, które są pewnego rodzaju obietnicą wyczekiwanego dziecka. Wszystkie procedury medyczne przeprowadzane są z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Identyfikacja pacjentów i pobranego od nich materiału biologicznego do wszystkich zabiegów, m.in. in vitro i inseminacji odbywa się nie tylko przez pracowników kliniki, ale także przez elektroniczny system Ferti Proof™ szwedzkiej firmy Vitrolife. Gwarantuje on, że wszystkie procedury wspomaganego rozrodu wykonane zostaną z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa, eliminując ryzyko błędu, który może popełnić człowiek.

 • Jesteśmy blisko Was

  InviMed jest największą w Polsce kliniką diagnozowania i leczenia niepłodności. Jesteśmy obecni w 5 miastach, w różnych częściach Polski, po to, by zawsze być blisko naszych pacjentów. Kliniki InviMed znajdują się w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni i Katowicach.

W laboratoriach InviMed wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które pozwalają mi stale rozwijać swój potencjał i uzyskiwać najlepsze wyniki w leczeniu niepłodności.
bartlomiej-wojtasik-invimed-wroclaw.jpgmgr Bartłomiej Wojtasik, Kierownik laboratorium InviMed Wrocław

Skontaktuj się z nami już dziś!

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgoda na przysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną więcej...
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...
Zgoda na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu więcej...
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...

Zapewniamy poufność korespondencji.