Czy jesteś
zadowolony
z naszych
usług? Oceń nas!

Kliniki

Sprawdź lokalizację naszych klinik, dowiedz się o ofercie i promocjach w klinikach:

Warszawa im-warszawa.jpg

Warszawska klinika jest pierwszą placówką InviMed. Powstała w 2001 roku. W ciągu tego czasu ugruntowała pozycję lidera, rozwinęła się i przekształciła w jeden czołowych ośrodków leczenia niepłodności w Polsce.

Czytaj więcej
Wrocław ach-2837.jpg

Z dumą informujemy, że InviMed we Wrocławiu jest najlepszą kliniką leczenia niepłodności na Dolnym Śląsku (według rankingu przeprowadzonego przez Ministerstwo Zdrowia). InviMed Wrocław jest niekwestionowanym liderem skuteczności. Wszystko to zasługa doświadczonego zespołu lekarzy i embriologów, z których aż sześciu jest certyfikowanych przez European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE)!

Czytaj więcej
Poznań invimed-po.jpg

Od 2006 roku InviMed dba także o pacjentów z regionu zachodniej Polski i Niemiec. W InviMed Poznań pacjenci mogą skorzystać z porad zarówno z psychologa, jak i dietetyka, co w wielu przypadkach jest niezbędne dla właściwego przebiegu leczenia niepłodności. Klinika oprócz oferuje także badania prenatalne oraz opiekę nad kobietami w ciąży.

Czytaj więcej
Gdynia invimed-gd.jpg

Klinika w Gdyni istnieje od 2010 r. Proponuje szeroki zakres badań diagnostycznych oraz procedur medycznych związanych z leczeniem niepłodności obojga partnerów, jak również zabiegi ginekologii estetycznej.

Czytaj więcej
Katowice invimed-kato.jpg

Klinika InviMed w Katowicach powstała w 2013 r. Podobnie jak pozostałe kliniki InviMed, gwarantuje pacjentom doskonałą opiekę na każdym etapie leczenia. Duże, przyjazne wnętrza zapewniają dodatkowy komfort, który uzupełnia wyjątkowa, rodzinna atmosfera.

Czytaj więcej
Praca to moja pasja. Codziennie obserwuję szczęśliwe rodziny, które przeszły trudną drogę leczenia. Ich radość sprawia, że kocham tę pracę jeszcze bardziej.
dr-n-med-beata-makowska-invimed-gdynia.jpgdr n. med. Beata Makowska, klinika InviMed Gdynia

Skontaktuj się z nami już dziś!

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgoda na przysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną więcej...
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...
Zgoda na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu więcej...
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...

Zapewniamy poufność korespondencji.