Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
Od lat z powodzeniem wspieramy pary, które doświadczają trudności w realizacji marzeń o dziecku.

Od lat z powodzeniem wspieramy pary, które doświadczają trudności w realizacji marzeń o dziecku.

Chcę zajść w ciążę

Planujesz ciążę, chcesz zbadać swoją płodność czy rozważasz skorzystanie z technik wspomaganego rozrodu takich jak inseminacja lub in vitro? W klinice InviMed możesz liczyć na profesjonalną pomoc w różnych sytuacjach.


Działamy skutecznie – dla Was.

Szukam
diagnozy

Diagnostyka niepłodności kobiet i mężczyzn

Więcej
Szukam
metody leczenia

Inseminacja, In vitro, Adopcja komórek jajowych

Więcej
Jestem po
nieudanym in vitro

Skuteczne leczenie po niepowodzeniach

Więcej
Nie mogę zajść
w drugą ciążę

Leczenie niepłodności wtórnej

Więcej
Badanie
nasienia

Diagnostyka niepłodności mężczyzn

Więcej

Badania płodności

Jeśli nie możesz zajść w ciążę, pierwszym krokiem, który powinnaś wykonać, jest umówienie pierwszej konsultacji niepłodnościowej w InviMed. Podczas wizyty lekarz ginekolog przeprowadzi wywiad i zleci odpowiednie badania, którymi będzie objęta zarówno kobieta, jak i mężczyzna, ponieważ niepłodność jest zawsze problemem pary. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie: Badania płodności

Pobierz darmowe e-booki InviMed

Skorzystaj z teleporady niepłodnościowej InviMed

Jeśli razem z partnerem dopiero odkrywacie, że możecie mieć problem z płodnością lub też do tej pory leczyliście się w innej klinice, skorzystajcie z teleporady InviMed w zakresie pierwszej konsultacji niepłodnościowej. To najlepszy sposób na szybkie zorientowanie się w sytuacji bez wychodzenia z domu. 

Cena pierwszej konsultacji niepłodnościowej w ramach konsultacji telefonicznej jest do 30% tańsza od adekwatnej wizyty w klinice. Aby ją umówić, zadzwoń: 500 900 888.

Skorzystaj z teleporad InviMed
Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych