Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
Od lat z powodzeniem wspieramy pary, które doświadczają trudności w realizacji marzeń o dziecku.

Od lat z powodzeniem wspieramy pary, które doświadczają trudności w realizacji marzeń o dziecku.

Chcę zajść w ciążę

Planujesz ciążę, chcesz zbadać swoją płodność czy rozważasz skorzystanie z technik wspomaganego rozrodu takich jak inseminacja lub in vitro? W klinice InviMed możesz liczyć na profesjonalną pomoc w różnych sytuacjach.


Działamy skutecznie – dla Was.

Szukam
diagnozy

Diagnostyka niepłodności kobiet i mężczyzn

Więcej
Szukam
metody leczenia

Inseminacja, In vitro, Adopcja komórek jajowych

Więcej
Jestem po
nieudanym in vitro

Skuteczne leczenie po niepowodzeniach

Więcej
Nie mogę zajść
w drugą ciążę

Leczenie niepłodności wtórnej

Więcej
Badanie
nasienia

Diagnostyka niepłodności mężczyzn

Więcej

Badania płodności

Jeśli nie możesz zajść w ciążę, pierwszym krokiem, który powinnaś wykonać, jest umówienie pierwszej konsultacji niepłodnościowej w InviMed. Podczas wizyty lekarz ginekolog przeprowadzi wywiad i zleci odpowiednie badania, którymi będzie objęta zarówno kobieta, jak i mężczyzna, ponieważ niepłodność jest zawsze problemem pary. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie: Badania płodności

Pobierz darmowe e-booki InviMed

Skorzystaj z teleporady niepłodnościowej InviMed

Jeśli razem z partnerem dopiero odkrywacie, że możecie mieć problem z płodnością lub też do tej pory leczyliście się w innej klinice, skorzystajcie z teleporady InviMed w zakresie pierwszej konsultacji niepłodnościowej. To najlepszy sposób na szybkie zorientowanie się w sytuacji bez wychodzenia z domu. 

Cena pierwszej konsultacji niepłodnościowej w ramach konsultacji telefonicznej jest do 30% tańsza od adekwatnej wizyty w klinice. Aby ją umówić, zadzwoń: 500 900 888.

Skorzystaj z teleporad InviMed
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych