Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Sonovaginografia w InviMed Gdynia

Sonovaginografia w InviMed Gdynia

Endometrioza to choroba blisko 1 miliona Polek. Zwykle kojarzy się z ogromnym bólem, obfitymi miesiączkami, niepłodnością, czasem depresją. Mimo, że schorzenie występuje u tak dużej grupy kobiet jej rozpoznanie, jest niezwykle trudne.

Jedną z najłatwiej dostępnych, metod diagnozowania tej choroby jest USG przezpochwowe, wykonane przez lekarza wyspecjalizowanego w zakresie diagnostyki tego schorzenia. 

W klinice InviMed Gdynia dla pacjentek dostępne jest specjalistyczne badanie ultrasonograficzne z użyciem kontrastu żelowego nazywanego sonovaginografią.

Badanie jest skierowane do pacjentek z podejrzeniem endometriozy głęboko naciekającej, u których występują m.in. objawy takie jak:

  • bóle w podbrzuszu w trakcie miesiączki,
  • bóle podczas współżycia,
  • bóle pęcherza moczowego,
  • bóle w okolicy krzyżowej kręgosłupa,
  • niepłodność i poronienia,
  • biegunki, zaparcia, wzdęcia brzucha.

Sprawdź więcej informacji na temat sonovaginografii

Gdzie wykonać usg endometriozy?

Sonovaginografia dostępna jest w Klinice InviMed Gdynia.

Badanie to na poziomie eksperckim wykonuje dr n. med. Bartłomiej Wolski, specjalista ginekolog-położniki, perinatolog i seksuolog, specjalizujący się dodatkowo chirurgicznym, laparoskopowym leczeniu najbardziej zawansowanych postaci endometriozy. 

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin usg

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych