Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Bartłomiej Wolski

Specjalista ginekolog-położnik , Specjalista seksuolog, Specjalista perinatolog

Doktor Bartłomiej Wolski łączy szerokie kompetencje medyczne z otwartością i efektywną komunikacją z pacjentami. W klinice InviMed w Gdyni prowadzi konsultacje z zakresu ginekologii, ginekologii estetycznej i seksuologii. Prowadzi także ciąże pacjentek. Jest specjalistą ginekologiem-położnikiem, perinatologiem oraz seksuologiem.
Jest oddany pacjentom i pracy w klinice, pracując jednocześnie w Szpitalu Św. Wojciecha w Gdańsku jako zastępca kierownika oddziału ginekologiczno-położniczego oraz pełniąc funkcję konsultanta województwa kujawsko-pomorskiego w zakresie seksuologii.
Umów wizytę
Bartłomiej Wolski
Godziny przyjęć

Wtorek 16:30 - 20:00

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych