Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Jesienne warsztaty w InviMed Wrocław

Jesienne warsztaty w InviMed Wrocław

Jesienna aura dla wielu z nas może mieć znaczący wpływ na samopoczucie. I kiedy złote liście tańczą w słońcu, to i nam jest w sercu radośniej! Ale kiedy częściej za oknem pojawia się szarość i plucha, to warto mocniej zadbać o swój dobrostan. Dlatego, nie czekając na jesienne chmury, mamy dla Was trochę podpowiedzi, które pomogą Wam się wzmocnić i uśmiechnąć.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty psychologiczne i dietetyczne wszystkich Pacjentów objętych Programem dofinansowania do in vitro oraz pozostałych Pacjentów kliniki.

BEZPŁATNE WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE

"Emocje w niepłodności - jak je regulować?"

24.10 (wtorek) między 15.00 a 19.00

Możesz zapisać się na spotkanie w godzinach:

 • 15.00-15.50
 • 16.00-16.50
 • 17.00-17.50
 • 18.00-18.50

Każde spotkanie - indywidualne lub w parze - potrwa ok. 50 min.

Doświadczenie kryzysu płodności i związane z tym nierzadko przedłużające się starania o dziecko mogą wywołać u pary silny stres psychiczny. "Niezaopiekowane" emocje, przewlekle odczuwane napięcie - w psychice i w ciele - mogą mieć swoje konsekwencje w postaci obniżonego nastroju, stresu, a nawet lęku. Kryzys psychiczny i nieustające obawy występujące w doświadczaniu niepłodności, mogą wpływać również na fizjologiczne funkcje organizmu.

Spotkanie "Emocje w niepłodności - jak je regulować?" może dać szansę uczestnikom zwiększenia samoświadomości odczuwanych emocji, a to z kolei pozwoli im poznać głębiej własne potrzeby czy wzorce zachowania. 

Podczas spotkania poznacie kilka skutecznych narzędzi, do regulacji emocjonalnej, m. in.:

 • z zakresu terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT), 
 • na samowspółczuciu (CFT),
 • na pracy z ciałem. 

Umiejętność skutecznego regulowania swoimi emocjami niewątpliwie może pomóc:

 •  w reagowaniu na trudne sytuacje w bardziej adaptacyjny sposób, 
 • zwiększyć dobrostan emocjonalny,
 • poprawić relacje z innymi.

Warsztat dedykowany jest osobom leczącym się z powodu niepłodności na każdym etapie terapii i zostanie poprowadzony przez:

mgr Agata Pypłacz - Psycholog

BEZPŁATNE WARSZTATY DIETETYCZNE

„Dieta propłodnościowa w praktyce"

24.10 (wtorek) między 15.00 a 20.00

Możesz zapisać się na spotkanie w godzinach:

 • 15.00-15.30
 • 15.30-16.00
 • 16.00-16.30
 • 16.30-17.00
 • 17.00-17.30
 • 17.30-18.00
 • 18.00-18.30
 • 18.30-19.00
 • 19.00-19.30
 • 19.30-20.00

Każde spotkanie - indywidualne lub w parze - potrwa ok. 30 min.

Sposób odżywiania ma wpływ nie tylko na nasz wygląd i masę ciała, ale także - jak potwierdzają badania -  również na płodność.

Podczas warsztatów dowiecie się więcej o odżywianiu propłodnościowym.

Porozmawiamy m. in. o:

 • diecie propłodnościowej i przeciwzapalnej,
 • poszczególnych źródłach witamin i minerałów 
 • roli makroskładników - białek, węglowodanów, tłuszczy - które wspierają płodność,
 • dietoterapii chorób współtowarzyszących.

Dzięki tej wiedzy zyskasz możliwość świadomej zmiany stylu życia, która zwiększy Twoją szansę na zajście w ciążę.

Dzienniczek żywieniowy

Zachęcamy do wydrukowania i uzupełnienia dzienniczka żywieniowego, a na spotkaniu powiemy Wam dokładniej, dlaczego to jest ważne. To pomoże nam przejść wspólnie przez najważniejsze aspekty diety propłodnościowej, która będzie najlepiej dostosowana do Was.

POBIERZ I WYDRUKUJ

Warsztat dedykowany jest osobom leczącym się z powodu niepłodności na każdym etapie terapii i zostanie poprowadzony przez:

mgr Patrizia Polańska-Drejer - Dietetyk

Gdzie się spotkamy?

Klinika InviMed Wrocław

ul. Dąbrowskiego 44

Zapisz się na wybrany warsztat:

 • dzwoniąc na infolinię: 500 900 888
 • wysyłając formularz kontaktowy (znajdujący się na tej stronie)
 • wysyłając e-mail: invimed@invimed.pl

Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych