Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Agata Pypłacz

Psycholog

Umów wizytę
Agata Pypłacz
Godziny przyjęć

Wtorek 14:00 - 18:00

Biografia

Edukacja:

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu o specjalności psychologia kliniczna.

Ukończyła studia podypolomowe „Psychoonkologia w praktyce klinicznej” w Medycznym Centrum Kształcenia podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studium Terapii Par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu.

Posiada certyfikat I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach Centrum PSR we Wrocławiu.


Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

W klinice oferuje pomoc i wsparcie psychologiczne dla osób dotkniętych niepłodnością na każdym etapie leczenia zarówno indywidualnie, jak i dla par. Doświadczenie kliniczne zdobywała na praktykach i stażach między innymi w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie czy Terapeutycznym Ośrodku dla Dzieci z Autyzmem.

UWAGA! Do psychologa pacjenci umawiają się indywidualnie. W przypadku nie zgłoszenia się na umówioną bezpłatną wizytę psychologiczną lub jej dwukrotne przełożenie, skutkuje utratą prawa do bezpłatnej konsultacji psychologicznej w InviMed we Wrocławiu.

Zainteresowania i hobby:
Zainteresowania zawodowe dotyczą metod i terapii wspomagających rozwój człowieka i jego jakości życia np.: MBSR (redukcja stresu za pomocą uważności)praca z oddechem itp. W wolnych chwilach interesuje się ozdabianiem przedmiotów techniką decoupage. Uwielbia czytanie dobrych książek i podróże.
Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych