Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Nie czekać! Brać byka za rogi

Nie czekać! Brać byka za rogi
Mama Elusi jest rodowitą gdynianką. Mieszkają w Niemczech, ale na leczenie przyjechali do Polski. Wcześniej przez pięć lat walczyli o dziecko za granicą. Udało się dopiero w Polsce. Jaka była ich recepta na szczęście? Przedstawiamy Wam małą Elusię i krótką historię o tym , jak pojawiała się na świecie.

Mama Elusi jest rodowitą gdynianką. Mieszkają w Niemczech, ale na leczenie przyjechali do Polski. Wcześniej przez pięć lat walczyli o dziecko za granicą. Udało się dopiero w Polsce. Jaka była ich recepta na szczęście? Przedstawiamy Wam małą Elusię i krótką historię o tym , jak pojawiała się na świecie.

Mama dziewczynki: Gdy nasze starania o dziecko nie przynosiły rezultatów zaczęliśmy badania. W Niemczech trwały aż pięć lat, w Polsce na pewno byłoby szybciej. Okazało się, że mam problemy z owulacją. Brałam leki, ale nie pomogło. Mieszkamy w północnej części Niemiec i tam wybraliśmy się do kliniki, która zajmuje się leczeniem niepłodności. Tamtejsze ośrodki są o wiele bardziej konserwatywne i ze względu na prywatne sprawy nie mogliśmy przystąpić do in vitro. Podjęliśmy decyzję, że przyjedziemy do mojej rodzinnej Gdyni. Gdy lekarz w InviMed zakwalifikował nas do in vitro, postanowiliśmy nie zawlekać. Mój mąż jest ode mnie sporo starszy, czas szybko płynie, a my i tak czekaliśmy już pięć lat. Decyzja zapadła. Embriologom udało się uzyskać trzy zarodki. Podano mi dwa, z czego jeden okazał się strzałem w dziesiątkę! Mamy teraz cudowną, zdrową i uśmiechniętą córkę.

Jaką mam radę dla innych? Nie warto czekać na ostatni dzwonek. Wiadomo, że jest to decyzja indywidualna, ale nadzieja, że wyjdzie naturalnie, ciągłe kombinowanie może uśpić czujność i potem może być już za późno. Jeśli pojawiają się schody, kolejne badania są nieprawidłowe to lepiej nie czekać, nie zastanawiać się.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Zobacz podobne artykuły

„Jeden zarodek – to jak wygrać w totka”. Historia walki z niepłodnością Danuty i Adama.
Nie liczy się ilość, a jakość
Postanowienie noworoczne
Dowiedz się więcej