Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

50% zniżki na USG piersi w InviMed Gdynia

50% zniżki na USG piersi w InviMed Gdynia


USG piersi to jedno z podstawowych badań, które powinna regularnie wykonywać każda kobieta. Zapraszamy Was na kontrolne badanie USG piersi z 50% zniżką (badania umówione i wykonane w dniach 9.02.2023 - 31.03.2023). Cena badania w promocyjnej cenie to 95 zł. 


Zachęcamy Was - zadbajcie o siebie. Nie odkładajcie na później siebie i swoich potrzeb. I znajdźcie czas dla swojego Zdrowia! Lepsza profilaktyka niż leczenie, dlatego badajmy się systematycznie. Może to brzmi jak slogan, ale nie zapominajmy o tym.

USG piersi wykonasz za 90 zł 

Twoje zdrowie jest dla nas ważne. A jeśli starasz się o dziecko, to jest szczególnie ważne. I jeśli dawno nie badałaś swoich piersi, to nie ma na co czekać. Profilaktyka jest tu najważniejsza! Dlatego w dniach 9.02. - 31.03.2023 wykonasz badanie USG piersi z 50% zniżką, czyli za 95 zł (cena bez promocji: 190 zł).

Zapisz się na USG do dr n. med. Andrzeja Rogozy,  uznanego na Pomorzu Specjalisty ginekologa-położnika i wykonaj badanie już teraz.

Dlaczego warto?

Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet. Obliczono, że co roku na raka piersi choruje 1,5 miliona kobiet na całym świecie (tyle jest rozpoznań tej choroby u osób zdiagnozowanych), a około 400 tysięcy umiera. Jest to najliczniej występujący nowotwór złośliwy wśród kobiet zamieszkujących tzw. kraje wysoko cywilizowane, Najmniej przypadków co roku odnotowuje się w Afryce i południowej Azji.

Informacja o wykryciu jakichkolwiek zmian w obrębie piersi zawsze powinna skutkować rozpoczęciem diagnostyki w kierunku potwierdzenia zmian nowotworowych.

Warto pamiętać

Możesz sama regularnie badać swoje piersi. I warto pamiętać, że niepokojącymi oznakami powinny być dla Ciebie te zmiany:

  • zmiana kształtu brodawki sutkowej, tzw. inwersja, czyli zaciągnięcie brodawki do środka piersi,
  • zaczerwienienie skóry piersi, zwiększone jej napięcie,
  • wyciek z brodawki sutkowej (może zawierać w sobie krew),
  • ból piersi lub w okolicy piersi – na przykład w dole pachowym.

Jeśli zauważysz u siebie choć jeden z tych objawów, powinnaś od razu udać się do ginekologa na badanie. Być może będzie to moment rozpoczęcia pogłębionej diagnostyki, aby ustalić przyczynę zmiany, którą zauważysz u siebie. 

Więcej o USG piersi
PROFILAKTYKA

Bardzo ważne jest codzienne eliminowanie czynników ryzyka, na które możemy mieć wpływ -  dieta, aktywność fizyczna oraz regularne wykonywanie badań profilaktycznych.

Najważniejszym badaniem jest samoocena piersi - pod kątem ewentualnej obecności guzków lub innych niepokojących zmian, które mogą być wyczuwalne podczas samokontroli.

Pamiętaj, badaj się systematycznie.

Skontaktuj się z nami

  • zadzwoń: 500 900 888,
  • napisz: invimed@invimed.pl,
  • wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij „Napisz”),
  • zapytaj o promocję w recepcji kliniki leczenia niepłodności InviMed Gdynia.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych