Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Andrzej Rogoza

Specjalista ginekolog - położnik, androlog kliniczny

Doktor Andrzej Rogoza to znakomity specjalista, ekspert w swojej dziedzinie, naukowiec ze stopniem doktorskim. Jego badania, dotyczące leczenia niepłodnych par, prezentowane są na prestiżowych konferencjach lekarskich i wysoko cenione w międzynarodowym gronie.

Doskonale zorientowany w możliwościach, jakie daje współczesna medycyna rozrodu. Prowadzi pary leczące niepłodność, udziela konsultacji ginekologicznych i andrologicznych. Lekarz z powołania. Stawia na przemyślaną diagnostykę oraz indywidualną terapię.
Umów wizytę
Andrzej Rogoza
Godziny przyjęć

Poniedziałek 09:00 - 14:00

Wtorek 12:00 - 17:00

Środa 09:00 - 14:00

Piątek 09:00 - 14:00

Biografia doktora Andrzeja Rogozy

Edukacja:

 • Akademia Medyczna w Gdańsku.
 • Marzec 1993 r. - Lyon – Wydział Andrologii Uniwersytetu Claude Bernard de Lyon. Prof. Michel Pugeat.
 • od listopada 1992 do marca 1993 Lyon – Klinika Biologii Rozrodu - staż z zakresu wspomaganego rozrodu. Profesor J. C. Czyba.
 • Liczne certyfikaty uczestnictwa w Dniach Andrologii będących elementem stażu w Europejskiej Akademii Andrologii.
 • Szkolenie w Kiel z zakresu IVF.
Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
 • od 2010 r. - InviMed w Gdyni
 • od 1989 r. - Prowadzi prywatną Poradnię Andrologii i Niepłodności
 • od 1982 r. - nauczyciel akademicki i pracownik Akademii Medycznej w Gdańsku
 • Staże w zakresie andrologii i metod wspomaganego rozrodu (inseminacja, in vitro) w Lyonie u profesora Czyby i Dargenta, kursy i staże w zakresie metod wspomaganego rozrodu w Kilu, Bremie i Hamburgu oraz kursy w zakresie operacyjnych metod leczenia niepłodności w ośrodku szkolenia endoskopowego w Harlem (Holandia) i w Paryżu u prof. Ph. Boucharda na oddziale endokrynologii szpitala ST. Antoine.
Członkostwo w towarzystwach naukowych:
 • ESHRE
 • Europejska Akademia Andrologii (EAA)
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych