Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Warsztaty z zakresu żywienia dla pacjentów przystępujących do „Programu in vitro” dofinansowanego z budżetu miasta Wrocławia

Warsztaty z zakresu żywienia dla pacjentów przystępujących do „Programu in vitro” dofinansowanego z budżetu miasta Wrocławia

Klinika InviMed we Wrocławiu zaprasza pary, które leczą się z powodu niepłodności, na warsztaty dietetyczne pod tytułem „Dieta na początku starań o dziecko – żywieniowe aspekty leczenia niepłodności męskiej i damskiej”. Warsztaty odbędą się 17 lipca w formule spotkań indywidualnych. Dedykowane są Pacjentom przystępującym do „Programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Wrocławia”. 

W piątek 17 lipca w klinice InviMed przy ulicy Dąbrowskiego 44 we Wrocławiu odbędą się warsztaty dietetyczne w ramach „Programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Wrocławia” realizowanego przez naszą klinikę. 

Więcej informacji na temat wrocławskiego programu znajdziesz na stronie:

100 cykli in vitro z dofinansowaniem z Urzędu Miasta Wrocławia w InviMed!
Bezpieczne warsztaty w InviMed

W czasie epidemii indywidualne spotkania z dietetykiem są najbezpieczniejszą formułą warsztatów. Odbywają się w gabinecie lekarskim z zachowaniem dystansu i bez obecności osób postronnych. Na spotkanie warsztatowe z dietetykiem można przyjść razem z Partnerem/Partnerką.

Zakres warsztatów

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jak się odżywiać, by wesprzeć płodność kobiety i poprawić parametry nasienia mężczyzny.

Podczas wizyty dietetyk Patrizia Polańska-Drejer:

  • poruszy najważniejsze aspekty diety propłodnościowej,
  • przeanalizuje dotychczasowe żywienie,
  • wykona analizę składu ciała i wyjaśni jej wyniki.

Jak się zapisać?

Ponieważ warsztaty odbędą się w formule 30-minutowych spotkań indywidualnych, skorzystać z nich będą mogły tylko osoby umówione na konsultację dietetyczną w dniu 17 lipca. Aby zarezerwować spotkanie z dietetykiem w ramach warsztatów „Dieta na początku starań o dziecko – żywieniowe aspekty leczenia niepłodności męskiej i damskiej”, należy skontaktować się z nami:

  • telefonicznie: 500 900 888,
  • mailowo: invimed@invimed.pl,
  • przez formularz kontaktowy znajdujący się na tej stronie (w wersji mobilne kliknij "Napisz").

Jeżeli nie jesteś pacjentem zakwalifikowanym do wrocławskiego Programu, a jesteś zainteresowany skorzystaniem z warsztatów, również prosimy o zgłoszenie.

Przed wizytą uzupełnij dzienniczek żywieniowy!

Wszystkich, którzy chcą skorzystać z konsultacji dietetycznych, prosimy o wcześniejsze uzupełnienie tzw. dzienniczka żywieniowego (do pobrania poniżej) i zabranie go na wizytę. Dzienniczek powinien obejmować żywienie z 3 dni - dwóch powszednich i jednego weekendowego. Dietetyk dokona analizy diety.

Do pobrania: Dzienniczek żywieniowy
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.