Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

100 cykli in vitro z dofinansowaniem z Urzędu Miasta Wrocławia w InviMed!

100 cykli in vitro z dofinansowaniem z Urzędu Miasta Wrocławia w InviMed!

Spółka Medi Partner otrzymała możliwość zrealizowania 100 cykli in vitro z dofinansowaniem z Urzędu Miasta Wrocławia. Realizatorem „Programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Wrocławia” w 2020 roku będzie klinika InviMed we Wrocławiu.

Klinika InviMed Wrocław przyjmuje pacjentów w ramach „Programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Wrocławia” w 2020 roku. Nasza klinika otrzymała najwyższą punktację w konkursie i otrzymała dokładnie tyle cykli, o ile wnioskowała. 

Dofinansowanie in vitro dla wrocławian w 2020 roku

Program kierowany jest tylko do mieszkańców Wrocławia. Kwota dofinansowania do każdego cyklu in vitro lub procedury z adopcją zarodka wyniesie do 5000 zł, pod warunkiem przeprowadzenia przynajmniej jednej całej procedury przewidzianej w programie. Program finansowany jest ze środków miasta Wrocław.

Każda osoba z pary małżeńskiej lub partnerskiej musi złożyć następujące dokumenty: 

  • Oświadczenie potwierdzające udział w Programie po raz pierwszy,
  • Oświadczenie o miejscu zamieszkania we Wrocławiu,
  • Przedstawienie kserokopii pierwszej strony zeznania podatkowego za rok 2019, przez każdego z beneficjantów tworzących parę, którzy do dnia złożenia dokumentów rozliczyli się z Urzędem Skarbowym (oryginał zeznania do wglądu). Osoby, które się nie rozliczyły składają kserokopię pierwszej strony PIT-11,
  • Inne, w tym medyczne.

Jak skorzystać z dofinansowania?

Jeśli chcesz skorzystać z programu dofinansowania in vitro ze środków miasta Wrocławia, już teraz zadzwoń na Infolinię InviMed: 500 900 888 i umów się na wizytę kwalifikującą do programu. Konsultant udzieli Ci wszelkich niezbędnych przed wizytą informacji. Zapraszamy do kontaktu!

InviMed Wrocław to lider leczenia niepłodności na Dolnym Śląsku

Klinika InviMed Wrocław istnieje od 2006 roku. W rankingu klinik z 2015 roku – przygotowanym przez Ministerstwo Zdrowia na podstawie wyników z realizacji rządowego programu refundacji in vitro – jest na pierwszym miejscu na Dolnym Śląsku i w czołówce klinik w Polsce. 

Skuteczność leczenia w InviMed wynosi aż 54%. Po pierwszej próbie in vitro średnio 6 na 10 par zostaje szczęśliwymi rodzicami.

InviMed Wrocław swój sukces zawdzięcza wyjątkowym specjalistom – ludziom doskonale wykształconym, z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu niepłodności, należących to tak prestiżowych gremiów naukowych jak ESHRE oraz PTMRiE.

www.wroclaw.pl
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.