Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

"Okiem Embriologa". Spotkanie z mgr inż. Robertem Szachoniem w InviMed Katowice

"Okiem Embriologa". Spotkanie z mgr inż. Robertem Szachoniem w InviMed Katowice

W wtorek 18.10 w godzinach 17.00-19.00 zapraszamy na spotkanie "Okiem embriologa" z mgr inż. Robertem Szachoniem - Kierownikiem Laboratorium Embriologicznego w klinice InviMed w Katowicach. W trakcie spotkanie będzie można porozmawiać o swoich doświadczeniach, wynikach badania nasienia czy kwestiach związanych z jakością zarodków.

Jednym z najważniejszych elementów, wpływającym na skuteczność technik wspomaganego rozrodu (inseminacji, in vitro) to zespół doświadczonych, znakomicie wyedukowanych i zorientowanych w najnowszych badaniach naukowych embriologów. Właśnie taki zespołami możemy pochwalić się we wszystkich klinikach InviMed.

Na czele laboratorium embriologicznego w Katowicach stoi mgr inż. Robert Szachoń. I to właśnie on będzie gospodarzem spotkania, które odbędzie się 18 października. Do udziału w warsztacie zapraszamy nie tylko Pacjentów kliniki InviMed, ale również te osoby, które takimi Pacjentami chcą zostać.

Plan spotkania z embriologami

Gwarantujemy:

  • przystępnie podaną wiedzę,
  • odpowiedzi na wszystkie pytania,
  • przyjazną atmosferę.

Gdzie i kiedy?

Warsztaty odbędą się w klinice InviMed przy ul. Piotrowicka 83 w Katowicach, we wtorek 18 października, w godzinach 17:00-19:00. 

Jak się zgłosić na warsztaty embriologiczne?

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenia:

Warsztaty są w 100% bezpłatne, ale ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsca. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych