Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr inż.

Robert Szachoń

Starszy embriolog, kierownik laboratorium embriologicznego, specjalista ds. jakości w Ośrodku i Banku InviMed Katowice

Robert Szachoń to specjalista, bez którego trudno wyobrazić sobie InviMed Katowice. Znakomity embriolog – magister inżynier biotechnologii o wyróżniających się umiejętnościach z zakresu technik wspomaganego rozrodu, kierownik laboratorium, a do tego człowiek o gołębim sercu. Bardzo dokładny i zaangażowany. Zorientowany w najnowszych osiągnięciach naukowych z zakresu embriologii. Nawet najbardziej złożone zagadnienia potrafi wyjaśnić w przystępny sposób.

Umów wizytę
Robert Szachoń

Biografia

Edukacja:

2010-2011 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Kierunek: Biotechnologia, studia magisterskie
2006-2010 – Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Kierunek: Biotechnologia, studia inżynierskie 

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

03.2018-obecnie – Starszy embriolog InviMed Katowice – kierownik laboratorium embriologicznego
04.2015-02.2018 – Embriolog InviMed Katowice – kierownik laboratorium embriologicznego
06.2013-03.2015 – Młodszy embriolog InviMed Katowice – p.o. kierownika laboratorium embriologicznego
09.2012-05.2013 – Starszy technik laboratoryjny InviMed Warszawa
02.2011-08.2012 – Technik laboratoryjny InviMed Warszawa

Członkostwo w towarzystwach naukowych:

PTMRiE – Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii
ESHRE European Society of Human Reproduction and Embryology

Zainteresowania i hobby:
Cenię rzetelną publicystykę, często czytam o najnowszych doniesieniach naukowych, które mogą mieć przełożenie nie tylko na skuteczność leczenia niepłodności, ale też na codzienne życie każdego człowieka. Pozazawodowo interesuję się nowymi technologiami. Gdy potrzebuję chwili relaksu, włączam muzykę.
Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych