Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

"MOVEMBER" w klinice InviMed w Poznaniu z pakietem badań w promocji

"MOVEMBER" w klinice InviMed w Poznaniu z pakietem badań w promocji

Zadbaj o siebie, zapisz się na badanie. 

Akcja "MOVEMBER" dedykowana jest mężczyznom, którzy chcą świadomie dbać o swoje zdrowie.

W listopadzie mamy dla Was pakiet: rozszerzone badanie nasienia, USG jąder z konsultacją andrologiczną, dzięki którym dowiecie się, czy Wasz stan zdrowia wymaga leczenia, czy jesteście w pełni sił i od posiadania potomstwa może Was dzielić tylko krok, jeśli tego zapragniecie.

 ZADBAJ O SIEBIE, ZBADAJ SIĘ 

Badanie nasienia oraz ultrasonograficzne jąder są bardzo istotne w diagnostyce płodności męskiej. Jednocześnie USG jest niezbędne w profilaktyce nowotworowej oraz diagnostyce chorób, którym mogą towarzyszyć uporczywe dolegliwości. Wykonaj badania i skonsultuj je z lekarzem andrologiem, by mieć pewność, czy Twoje zdrowie nie jest zagrożone.

Pakiet promocyjny:

 • Rozszerzone badanie nasienia 50% taniej - 110 zł

 • USG jąder 70 zł

 • Konsultacja andrologiczna 230 zł

Koszt pakietu: 410 zł


Badanie USG jąder wykona specjalista lek. med. Łukasz Lewandowski w trakcie certyfikacji andrologicznej PTA, specjalista zajmujący się problemem płodności mężczyzn. 

Więcej na temat badania USG jąder
Nowoczesne metody badania nasienia

Warunki promocji

 1. Promocja obowiązuje od 7.11 do 30.11.2023 r. w klinice InviMed Poznań.
 2. Pakiet obejmuje: rozszerzone badanie nasienia, USG jąder oraz konsultację andrologiczną.
 3. Płatności za pakiet należy dokonać przed badaniem nasienia. 
 4. Niewykorzystane badanie z pakietu nie są podstawą do zwrotu części kosztów.
 5. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania, tzn.: zapisać się na badanie nasienia, oraz na USG i konsultację z andrologiem.
 6. Badania i konsultacja z pakietu powinny być zrealizowane do 15.12.2023 r.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.

Jak umówić się na badanie? 

 • zadzwoń: 500 900 888,
 • napisz: invimed@invimed.pl,
 • wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij „Napisz”),
 • zapytaj o promocję w recepcji kliniki leczenia niepłodności InviMed Poznań.

Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych