Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Lipcowe czwartki - 50% zniżki na konsultację andrologiczną

Lipcowe czwartki - 50% zniżki na konsultację andrologiczną

Konsultacja andrologiczna to pierwszy i podstawowych etap diagnozowania i leczenia męskiej niepłodności. Androlog to lekarz (najczęściej specjalista urolog), zajmujący się zaburzeniami męskiego układu płciowego, zaburzeniami dojrzewania płciowego, niedoborem męskich hormonów płciowych (androgenów), tzw. hipogonadyzmu. Dlatego w lipcu przygotowaliśmy specjalna ofertę - 50% zniżki na konsultację andrologiczną w InviMed Praga.


Zapraszamy Was na konsultację andrologiczną do kliniki InviMed Warszawa Praga, gdzie w każdy czwartek, do 31.07.2023 możesz skorzystać z 50% zniżki na wizytę. Promocyjna cena badania to 165 zł (cena cennikowa to 330 zł). 

konsultację andrologiczną przeprowadzi lek. Sumit Sharma - specjalista, który na co dzień zajmuje się urologią i andrologią w klinice Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Sprawdź, jak przygotować się do konsultacji andrologicznej.

Jak umówić się na badanie? 

  • zadzwoń: 500 900 888,
  • napisz: invimed@invimed.pl,
  • wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij „Napisz”),
  • zapytaj o promocję w recepcji kliniki leczenia niepłodności InviMed Warszawa Praga.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych