Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dofinansowanie do in vitro dla par z Wrocławia na 2023 rok

Dofinansowanie do in vitro dla par z Wrocławia na 2023 rok

Mamy kolejne dobre wiadomości dla wrocławian. Właśnie zostały ogłoszone wyniki konkursu na dofinansowanie do leczenia in vitro dla par z Wrocławia. 3 stycznia nasza wrocławska klinika rozpoczęła zapisy do Programu na 2023 r., z czego na pewno ucieszą się wszystkie pary starające się o potomstwo i marzące o maleństwie.

Klinika InviMed z Wrocławia wygrała kolejny konkurs na realizację "Programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Wrocławia". W styczniu ruszyły zapisy. 

Miejski program realizowany jest od czterech lat. Jego celem jest ułatwienie dostępu i dofinansowanie do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla tych par z Wrocławia, które starają się o potomstwo, a borykają się niepłodnością . 


ZAPISY

BRAK MIEJSC - ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ

Szczegóły dotyczące Programu znajdują się na stronie: Dofinansowanie do in vitro dla par z Wrocławia

WROCLOVE

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych