Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dni Otwarte w InviMed w Katowicach. Zapraszamy 16 lipca!

Dni Otwarte w InviMed w Katowicach. Zapraszamy 16 lipca!

Nasze sobotnie spotkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego nie zatrzymujemy się i działamy dalej. Już 16 lipca 2022 r., w godz. 8:00-12:00 InviMed Katowice zaprasza na Dni Otwarte. Na gości czekają m.in. bezpłatne konsultacje ze specjalistami. 

W trakcie Dni Otwartych nasze Pacjentki i Pacjenci będą mogli spotkać się z:  

I skorzystać z bezpłatnej, pierwszej konsultacji niepłodnościowej. Zapraszamy pary. Partner będzie mógł zapisać się na badanie nasienia.

W trakcie spotkania nasza dietetyczka bezpłatnie przeprowadzi analizę masy ciała u Pacjentów.


Dodatkowo podczas Dni Otwartych będzie można umówić się na bezpłatną konsultację z embriologiem. Spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie, a w jego trakcie będzie można zinterpretować wyniki badań nasienia oraz wyniki hodowli zarodków.

Zapraszamy 16 lipca w godz. 8:00-12:00 do kliniki InviMed w Katowicach

Jeśli chcesz wziąć udział w Dniach Otwartych, zadzwoń i zapisz się pod numerem tel. 500 900 888. Pamiętaj, ilość miejsc ograniczona.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych