Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatne warsztaty dietetyczne - przygotuj się na Święta

Bezpłatne warsztaty dietetyczne - przygotuj się na Święta

Organizujemy przedświąteczne warsztaty żywieniowe z myślę o Was. Zadbajcie o siebie i zróbcie sobie prezent - nauczycie się, jak możecie przygotować się do Świąt, a potem jeść pysznie i z korzyścią dla organizmu. Ale także, czy i jak bardzo możecie sobie zaszkodzić, odżywiając się niewłaściwie w czasie rodzinnych spotkań i spełniając życzenia naszego podniebienia.

29 listopada (środa) - 16.00-17.30

Warsztaty poprowadzi mgr Mateusz Michalski - Dietetyk

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Podczas spotkania porozmawiamy o tym:

  • jak przygotować się do świąt pod względem żywieniowym,
  • czy podczas świąt muszę stosować dietę i koniecznie muszę zwracać uwagę na to co jem,
  • co w przypadku, gdy zostanie świąteczne jedzenie na najbliższe dni,
  • czy przez okres okołoświąteczny i zmieniony sposób żywienia zaprzepaszczę spełnienie marzeń o potomstwie.

Warsztat dedykowany jest dla Pacjentów Kliniki InviMed w Poznaniu.


Gdzie i kiedy?

Spotkanie odbędzie się w naszej przytulnej placówce w Malta Office Park przy ul. Baraniaka 88 E (w bud. F  / II p.) już 29 listopada w środę, w godz.: 16.00-17.30.

Wstęp wolny.


Jak się zapisać?

Zapraszamy do zapisów, ponieważ mamy ograniczoną liczbę miejsc. Można zapisywać się indywidualnie i parami. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Wystarczy wysłać e-mail na adres: mateusz.michalski@invimed.pl

Otrzymasz informację zwrotną z potwierdzeniem udziału w warsztatach.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych