Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Mateusz Michalski

Dietetyk

Mateusz Michalski to dietetyk, który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie nie tylko w kontekście opracowania indywidualnego planu żywieniowego, ale również w rozmowie. Wychodzi z założenia, że dobrze opracowana dieta powinna być skuteczna i smaczna. Zdobytą wiedzę oraz doświadczenie iwykorzystuje pomagając pacjentom w leczeniu dietetycznym nadwagi i otyłości oraz innych chorób dietozależnych.Pomaga również w doborze odpowiedniego sposobu odżywiania pacjentom z cukrzycą, z chorobami endokrynologicznymi oraz tym, którzy planują powiększenie swojej rodziny.

Hipokrates powiadał: „Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem”.

 
Umów wizytę
Mateusz Michalski
Godziny przyjęć

Środa 15:00 - 18:00

Biografia

Edukacja:

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, kierunku Dietetyka na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu.

Jest promotorem zdrowego stylu życia, i stale pogłębia swoją wiedzę kliniczną. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty edukacyjne dla pacjentów, wykłady dla studentów kierunku lekarskiego i dietetyki oraz dla zespołów terapeutycznych. Jest współautorem książki „Żywienie osób z cukrzycą i chorobami towarzyszącymi”.Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, m.in. w: Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej – „Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych”, konferencji „Wielostronne wsparcie dietetyczne w redukcji masy ciała”, czy w konferencji „Forum Nowoczesnej Diabetologii”.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
Dietetyk kliniczny w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz pracownikiem Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu, pełniącym obowiązki dietetyka Oddziału Diabetologii i Chorób Wewnętrznych oraz dietetyka szpitalnego. 
Od 2021 r. dietetyk w InviMed w Poznaniu.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych