Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Mateusz Michalski

Dietetyk kliniczny

Mateusz Michalski to dietetyk, który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie nie tylko w kontekście opracowania indywidualnego planu żywieniowego, ale również w rozmowie. Wychodzi z założenia, że dobrze opracowana dieta powinna być skuteczna i smaczna. Zdobytą wiedzę oraz doświadczenie iwykorzystuje pomagając pacjentom w leczeniu dietetycznym nadwagi i otyłości oraz innych chorób dietozależnych.Pomaga również w doborze odpowiedniego sposobu odżywiania pacjentom z cukrzycą, z chorobami endokrynologicznymi oraz tym, którzy planują powiększenie swojej rodziny.

Hipokrates powiadał: „Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem”.

 
Umów wizytę
Mateusz Michalski
Godziny przyjęć

Środa 15:00 - 18:00

Biografia

Edukacja:

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, kierunku Dietetyka na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu.

Jest promotorem zdrowego stylu życia, i stale pogłębia swoją wiedzę kliniczną. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty edukacyjne dla pacjentów, wykłady dla studentów kierunku lekarskiego i dietetyki oraz dla zespołów terapeutycznych. Jest współautorem książki „Żywienie osób z cukrzycą i chorobami towarzyszącymi”.Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, m.in. w: Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej – „Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych”, konferencji „Wielostronne wsparcie dietetyczne w redukcji masy ciała”, czy w konferencji „Forum Nowoczesnej Diabetologii”.

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
Dietetyk kliniczny w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz pracownikiem Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu, pełniącym obowiązki dietetyka Oddziału Diabetologii i Chorób Wewnętrznych oraz dietetyka szpitalnego. 
Od 2021 r. dietetyk w InviMed w Poznaniu.

Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych