Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zdalne kwalifikacje do programów dofinansowania in vitro dla mieszkańców Wrocławia i Poznania!

Zdalne kwalifikacje do programów dofinansowania in vitro dla mieszkańców Wrocławia i Poznania!

Kwalifikacje trwają! Pary zainteresowane dofinansowaniem in vitro ze środków Urzędu Miasta Wrocławia oraz Urzędu Miasta Poznania, zapraszamy do kontaktu: 500 900 888. Do uzyskania nawet 5000 zł dofinansowania do jednego cyklu leczenia metodą in vitro.

Jeśli chcesz skorzystać z programu dofinansowania in vitro ze środków miasta Wrocławia lub miasta Poznania, na razie nie musisz przychodzić do kliniki. Wiemy, że izolacja podczas trwającej epidemii koronawirusa, jest szczególnie ważna. 

W InviMed nie musicie wybierać między bezpieczeństwem a podjęciem kroków w kierunku realizacji marzenia o dziecku. Pierwszy etap kwalifikacji możecie przejść zdalnie!

Już teraz zadzwoń na Infolinię InviMed: 500 900 888 i zgłoś chęć rozpoczącia zdalnej kwalifikacji do programu. Zarezerwuj miejsce dla siebie. Zapraszamy do kontaktu!

Dofinansowanie in vitro we Wrocławiu i Poznaniu

Programy zdrowotne miast kierowane są tylko do ich mieszkańców. Kwota dofinansowania do każdego cyklu in vitro, zarówno w programie wrocławskim, jak i poznańskim, wynosi do 5000 zł, pod warunkiem przeprowadzenia przynajmniej jednej całej procedury przewidzianej w programie. 

Poznaj szczegółowe warunki kwalifikacji w swoim mieście:

Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Wrocławia
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Poznania

Nie czekaj – zadzwoń pod numer 500 900 888 i rozpocznij kwalifikację do programu dofinansowania in vitro realizowanego ze środków Twojego miasta. 

Telefoniczna porada niepłodnościowa

Jeśli od dłuższego czasu bezskutecznie starasz się o dziecko, możesz skorzystać z Telefonicznej Porady Medycznej InviMed. Jej cena jest nawet do 30% niższa względem adekwatnej wizyty w klinice. 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w poniższy link:

Telefoniczna Porada Medyczna InviMed

Zadzwoń: 500 900 888 i umów teleporadę! 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.