Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

W InviMed Wrocław dzień bezpłatnych konsultacji dietetycznych tylko dla Panów!

W środę 30.10 dietetyk Patrizia Polańska-Drejer zaprasza Panów, którzy chcieliby poprawić parametry nasienia na bezpłatne 30-minutowe konsultacje dietetyczne w InviMed Wrocław. Zapraszamy do umawiania wizyt za pośrednictwem Infolinii InviMed: 500 900 888.

Jakość nasienia jest niezwykle ważnym czynnikiem wpływającym na skuteczność starań o dziecko – zarówno tych prowadzonych w alkowie, jak i z pomocą takich metod jak inseminacje czy in vitro. Najbliższy dzień bezpłatnych konsultacji dietetycznych w klinice InviMed we Wrocławiu dedykowany jest tylko Panom – pacjentom, którzy mają za sobą pierwszą konsultację niepłodnościową w naszej klinice. Dietetyk InviMed podpowie, co jeść, a czego nie jeść, by poprawić parametry nasienia.

Dzień bezpłatnych konsultacji dietetycznych

• Kiedy?

W środę 30 października 2019 roku. O dostępnych godzinach konsultacji poinformuje konsultant podczas kontaktu z Infolinią InviMed: 500 900 888.

• Gdzie?

W klinice InviMed przy ulicy Dąbrowskiego 44 we Wrocławiu.

• Za ile?

Za darmo! To będzie 30 minut bezpłatnej indywidualnej konsultacji.

• Kto udzieli konsultacji?

Dietetyk Patrizia Polańska-Drejer

• Kogo zapraszamy?

Naszych pacjentów – mężczyzn ze stwierdzoną niepłodnością oraz tych, którzy chcieliby poprawić parametry nasienia. Jeśli umówiony na konsultację mężczyzna nie będzie mógł stawić się na niej osobiście, zapraszamy na wizytę jego partnerkę.

• Co się będzie działo podczas konsultacji?

W trakcie indywidualnej konsultacji, każdy pacjent dowie się o modyfikowanych dietą czynnikach niepłodności mężczyzn oraz o założeniach diety poprawiającej jakość nasienia. Dietetyk dokona też bezpłatnej analizy składu ciała i przekaże pacjentowi zalecenia.

• Jak się umówić?

Zadzwoń pod numer 500 900 888 i zgłoś chęć skorzystania z bezpłatnej konsultacji dietetycznej w InviMed Wrocław.

Przygotowanie jadłospisu

Po konsultacji można będzie zamówić u dietetyka przygotowanie indywidualnego 7-dniowego jadłospisu. Zamówienie jadłospisu nie jest warunkiem skorzystania z bezpłatnej konsultacji – jest dodatkowo płatną opcją dla chętnych. Cena przygotowania jadłospisu wynosi 100 zł. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.