Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Psycholog Agata Pypłacz zaprasza na trening relaksacyjny!

Plan na walentynki? Pełen relaks! 14.02 w klinice InviMed Wrocław odbędą się spotkania indywidualne w formie warsztatów z treningu relaksacyjnego. Poprowadzi je psycholog Agata Pypłacz. Zapraszamy do zapisów!

Stres związany z pracą, leczeniem, skomplikowanymi relacjami rodzinnymi potrafi przytłoczyć. Czasami mamy poczucie gonitwy, walki… aż do utraty tchu. Inny razem ogarnia nas strach – strach, który paraliżuje, a nie motywuje do działania. Niestety nieustanne napięcie jest przyczyną wielu zaburzeń, a nawet chorób. Jednym ze sposobów radzenia sobie ze stresem jest trening relaksacyjny.

Psycholog Agata Pypłacz przygotowała autorskie warsztaty, w ramach których, osoby leczące niepłodność, będą mogły nauczyć się technik treningu relaksacyjnego. Jeśli nie macie jeszcze planów na walentynki, zapraszamy na indywidualne spotkania warsztatowe do InviMed Wrocław.

Poznaj sposób na relaks. Wejdź w stan odprężenia i koncentracji na tym, co ważne.

Trening relaksacyjny – jak zmniejszyć stres

Wiedza na temat tego, jak obniżyć poziomu stresu, to połowa sukcesu. Na naszych warsztatach, oprócz wiedzy, przekażemy też praktyczne umiejętności. Warsztaty z treningu relaksacyjnego organizowane przez InviMed Wrocław skierowane są do osób leczących się z powodu niepłodności niezależnie od etapu leczenia, na którym się znajdują.

Uczestnicy warsztatów nauczą się podstawowych technik pomagających zredukować stres, napięcie i niepokój m.in. poprzez:

  • ćwiczenie uważności,
  • świadome oddychanie,
  • relaksację wyobrażeniową (wizualizację).

Techniki te pacjenci z powodzeniem będą mogli wykorzystać później, np. przed lub w trakcie stresującego badania czy procedury medycznej.

Jak zapisać się na trening relaksacyjny?

Relaks wymaga przestrzeni i poczucia swobody, dlatego warsztaty odbywać się będą w formie indywidualnych konsultacji. Spotkanie będzie polegało na nauce relaksacji (nie będzie to typowa konsultacja psychologiczna, a spotkanie tematyczne, warsztatowe).

Jedno spotkanie będzie trwało około 60-75 minut. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów. Na to spotkanie może zapisać się również para. Można zgłaszać się:

Spotkania warsztatowe odbędą się 14 lutego 2019 roku w klinice InviMed przy ulicy Dąbrowskiego 44 we Wrocławiu. Będą odbywać się w ramach około godzinnych indywidualnych konsultacji, umawianych od godz. 15 do godz. 19.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.