Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatne warsztaty „Włącz zielone dla płodności” już 28 marca w InviMed Katowice

Zapraszamy pary starające się o dziecko na specjalne warsztaty edukacyjne pod tytułem „Włącz zielone dla płodności! Dieta propłodnościowa w praktyce”. Warsztaty są w pełni bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – prosimy o wcześniejsze zapisy. 

Odpowiednia dieta potrafi regulować gospodarkę hormonalną, neutralizować stany zapalne, wpływać na jakość gamet, poprawiać samopoczucie, wspierać starania o naturalne poczęcie dziecka, ale też wspierać leczenie niepłodności technikami wspomaganego rozrodu. Mając to na uwadze, klinika InviMed Katowice organizuje otwarte dla wszystkich, bezpłatne warsztaty pod tytułem „Włącz zielone dla płodności! Dieta propłodnościowa w praktyce”.

Czy wiesz, że...

Diety bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe (ich źródłem jest np. awokado), produkty pełnoziarniste, warzywa i ryby poprawiają płodność zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Podczas gdy aktualne dane na temat roli nabiału są niespójne, a tłuszcze nasycone i cukier na pewno wiążą się z gorszymi wynikami płodności u kobiet i mężczyzn. Źródło: Front Public Health.

Dla kogo warsztaty w InviMed Katowice?

Warsztaty „Włącz zielone dla płodności! Dieta propłodnościowa w praktyce” kierowane są zarówno do pacjentów kliniki, jak i osób, które chciałyby dopiero rozpocząć leczenie w klinice, być może rozważają przyjście na pierwszą konsultację. Z wydarzenia mogą też skorzystać pary, które mają już za sobą nieudane inseminacje lub in vitro – w ramach przygotowań do kolejnego cyklu warto włączyć dietę propłodnościową.

Kto poprowadzi warsztaty?

Warsztaty poprowadzi dietetyk Adrianna Barczyńska, która na co dzień pomaga pacjentom kliniki leczenia niepłodności InviMed Katowice. Doskonale wie, jaka dieta przynosi najlepsze rezultaty, co więcej proponuje pacjentom jadłospisy stworzone specjalnie dla nich. Stosowanie się do menu zalecanego przez dietetyka pomogło już wielu parom w spełnieniu marzeń o rodzicielstwie.

Dietetyk InviMed podzieli się swoją fachową wiedzą, przekaże podstawowe zasady zdrowego żywienia i przedstawi praktyczne aspekty diety propłodnościowej.

W warsztatach weźmie też udział dyrektor zarządzająca kliniki InviMed Katowice - Beata Cenkalik. Pomoże Adriannie Barczyńskiej w przygotowaniu zdrowych koktajli, ale też odpowie na ewentualne pytania dotyczące pracy kliniki, samorządowych programów dofinansowania in vitro oraz zespołu specjalistów. Dyrektor Beata Cenkalik służy wsparciem i pomocą wszystkim parom, które chciałyby rozpocząć leczenie niepłodności w InviMed Katowice.

Jakie korzyści niesie ze sobą udział w warsztatach?

Podczas warsztatów „Włącz zielone dla płodności! Dieta propłodnościowa w praktyce”:

  • Zapoznasz się z zasadami diety propłodnościowej.
  • Poznasz produkty sprzyjające płodności i dowiesz się, na co zwracać uwagę przy ich zakupie.
  • Nauczysz się, jak dobierać produkty i komponować posiłki zgodnie z zaleceniami.
  • Dowiesz się, jak planować posiłki, by dieta dawała jak najlepsze rezultaty.
  • Poznasz techniki kulinarne, które usprawnią przygotowywanie posiłków.

Przekonasz się, że...

  1. Wprowadzenie zdrowej diety nie jest trudne i stresujące.
  2. Przygotowywanie posiłków nie musi zabierać dużo czasu.
  3. Zdrowa dieta może być smaczna i niedroga jednocześnie.

Zapisz się już dzisiaj. Dzięki warsztatom zyskasz możliwość zmiany stylu życia, która zwiększy Twoją szansę na zajście w ciążę!

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Warsztaty odbędą się w klinice InviMed Katowice przy ul. Piotrowickiej 83, w czwartek 28 marca w godzinach 17:00-18:30. Gwarantujemy miłą atmosferę i zdrową przekąskę w trakcie.

Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o wcześniejsze zapisy:

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.