Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatne indywidualne konsultacje z dietetykiem dla pacjentów InviMed Wrocław

Jesteście pacjentami kliniki leczenia niepłodności InviMed we Wrocławiu? Skorzystajcie z bezpłatnej indywidualnej konsultacji z dietetykiem – Patrizią Polańską-Drejer. Liczba miejsc ograniczona.

Niech żywność będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo Twoją żywnością – te słowa Hipokrates wypowiedział kilkaset lat przed naszą erą, a one nadal są aktualne. Właśnie nimi kieruje się w swojej pracy dietetyk InviMed Wrocław Patiriza Polańska Drejer. Z indywidualnej konsultacji z dietetyczką można będzie skorzystać zupełnie bezpłatnie w piątek 14 lutego i w środę 26 lutego. Warunek jest jeden – trzeba być pacjentem/pacjentką kliniki InviMed Wrocław.

Tematyka konsultacji dietetycznych

Bezpłatne konsultacje dietetyczne są indywidualne - każda będzie trwała maksymalnie 30 minut. Na konsultacje mogą umawiać się pojedynczy pacjenci, ale zachęcamy, by na konsultację przyjść razem z partnerem/partnerką. 

Podczas wizyty dietetyk Patrizia Polańska-Drejer:

  1. poruszy najważniejsze aspekty diety propłodnościowej,
  2. przeanalizuje dotychczasowe żywienie,
  3. wykona analizę składu ciała i wyjaśni jej wyniki.

W określonym dniu konsultacje będą skupiały się wokół konkretnego tematu:

14.02.2020 Dieta dla zakochanych - żywność sprzyjająca płodności

W trakcie spotkania dietetyk przybliży nie tylko podstawy diety propłodnościowej, ale także temat afrodyzjaków. Dowiecie się, ile prawdy jest w stwierdzeniu, że wpływają one na płodność? Poznacie odpowiedź na pytanie, czy istnieją produkty mogące obniżyć bądź zwiększyć libido?

26.02.2020 Dieta o wysokim potencjale antyoksydacyjnym dla par - poprawa parametrów płodności damskiej i męskiej

W trakcie spotkania zostanie szczegółowo omówiona dieta przeciwzapalna, o tzw. wysokim potencjale antyoksydacyjnym. Szczególnie zalecana dla par borykających się z insulinoopornością, niedoczynnością tarczycy (w tym Hashimoto), hiperprolaktynemią. 

Dieta antyoksydacyjna (przeciwzapalna) jest w równym stopniu ważna dla kobiet (zwłaszcza tych z endometriozą oraz PCOS), jak i dla mężczyzn (niskie spożycie antyoksydantów wiąże się z niską jakością nasienia).

Przed wizytą uzupełnij dzienniczek żywieniowy!

Wszystkich, którzy chcą skorzystać z konsultacji dietetycznych, prosimy o wcześniejsze uzupełnienie tzw. dzienniczka żywieniowego (do pobrania poniżej) i zabranie go na wizytę. Dzienniczek powinien obejmować żywienie z 3 dni - dwóch powszednich i jednego weekendowego. Dietetyk analizy dzienniczka, sugerując jakie produkty powinny zostać włączone do codziennego menu, a które należy ograniczyć lub wyeliminować z diety w czasie starań o dziecko.

Do pobrania: Dzienniczek żywieniowy

Jak się zapisać?

Ponieważ bezpłatne konsultacje umawiane będą indywidualnie i w konkretnych terminach, liczba miejsc jest ograniczona. Aby zarezerwować konsultację, należy skontaktować się z nami:

Zamów jadłospis!

Osoby, które skorzystają z konsultacji, będą miały możliwość zamówienia 7-dniowego indywidualnego jadłospisu w cenie 100 zł (płatne po wizycie w recepcji kliniki).

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.