Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapisy na dofinansowania do in vitro na 2024 r. w InviMed Poznań

Zapisy na dofinansowania do in vitro na 2024 r. w InviMed Poznań

Kolejne dobre wieści z kliniki leczenia niepłodności w Poznaniu - rozpoczęły się zapisy na dofinansowania do in vitro  już na 2024 r. Pary z Poznania, Gorzowa Wielkopolskiego już mogą zapisywać się na kwalifikacje. Warto zrobić to jak najszybciej, ponieważ dofinansowania obejmują określoną liczbę procedur, więc liczba miejsc jest ograniczona.

Kryteria kwalifikacji do udziału w Programach zapłodnienia pozaustrojowego szczegółowo zostały opisane na stronach dla poszczególnych miast: 

Dofinansowanie dla par z Poznania
Dofinansowanie dla par z Gorzowa Wielkopolskiego

Jak zapisać się na kwalifikację?

Aby zgłosić się do Programu na 2024 rok i umówić się na wizytę kwalifikacyjną wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Należy uzupełnić dane kontaktowe, wybierając klinikę Poznań oraz właściwy temat:

  •  Dofinansowanie - Poznań
  •  Dofinansowanie - Gorzów Wlkp.

Prosimy o uważne wybieranie tematu w formularzu.

Informacje na temat Programów można uzyskać dzwoniąc na Infolinię: 500 900 888 lub wysyłając pytania na adres: invimed@invimed.pl.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych