Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

W InviMed Warszawa 6000 zł w programie dofinansowania do in vitro - są jeszcze wolne miejsca na 2022 r.

W InviMed Warszawa 6000 zł w programie dofinansowania do in vitro - są jeszcze wolne miejsca na 2022 r.

Pary mieszkające w Warszawie wciąż mogą skorzystać z dofinansowania do in vitro. Dofinansowanie wyniesie do 6000 złotych dla każdej pary zakwalifikowanej do programu.

Jak wygląda wizyta kwalifikacyjna?

Na wizycie kwalifikacyjnej porozmawiacie z lekarzem o Waszej historii leczenia i sytuacji medycznej. Na podstawie wywiadu i analizy wyników badań lekarz zaproponuje metodę leczenia i podejmie decyzję o kwalifikacji do Programu.

Na wizytę kwalifikacyjną należy przynieść:

  • aktualny wynik badania AMH (nie starszy niż 6 miesięcy),
  • aktualny wynik rozszerzonego badania nasienia (nie starszy niż 6 miesięcy),
  • kserokopię historii medycznej (najważniejsze dokumenty). 

Jeżeli sytuacja będzie tego wymagała, otrzymacie również skierowanie na badania potrzebne do procedury zapłodnienia pozaustrojowego. Lekarz może także wypisać recepty na leki - jednocześnie wyjaśni zasady ich działania oraz omówi możliwe ryzyka związane z ich przyjmowaniem.


Lekarz prowadzący omówi z Wami także wstępny plan leczenia, w którym uwzględni:

  • daty kolejnych wizyt,
  • przybliżony termin procedury pobrania komórek rozrodczych,
  • przybliżony termin transferu zarodków.

Waszym stałym opiekunem podczas całego leczenia w InviMed, oprócz lekarza prowadzącego, będzie Koordynator Opieki Medycznej.

Podczas wizyty kwalifikacyjnej otrzymacie do podpisania zgodę na leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego. Będziecie mogli zapoznać się z nią w domu i przynieść podpisaną do kliniki na kolejną wizytę.

Po wizycie kwalifikacyjnej istnieje możliwość spotkania się również z Koordynatorem Dofinansowania. Spotkanie nie jest obowiązkowe, jednak zachęcamy do jego odbycia. Koordynator przedstawi zasady uczestnictwa w Programie i pomoże wypełnić dokumenty wymagane do kwalifikacji. Jeśli nie zdecydujecie się na odbycie spotkania, dokumenty do wypełnienia otrzymacie na recepcji, a z Koordynatorem będziecie się mogli kontaktować w każdej chwili w trakcie leczenia (osobiście lub telefonicznie).

Szczegółowe informacje

Na temat przystąpienia do Programu wszystkie szczegóły znajdziesz na naszej stronie:

https://www.invimed.pl/dofinansowanie-in-vitro-w-warszawie

Kliniki mogą przyjąć jedynie określoną liczbę zakwalifikowanych par, zgodnie z przyznanym budżetem.

Dlatego warto zgłosić się jak najszybciej!

Bezpieczna klinika

Dla bezpieczeństwa pacjentów oraz personelu w klinice obowiązuje konieczność zakrywania ust i nosa.

WARSZAWA

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych