Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Warsztaty dla pacjentów przystępujących do leczenia niepłodności metodą in vitro dofinansowanego z budżetów Gdańska i Słupska

Warsztaty dla pacjentów przystępujących do leczenia niepłodności metodą in vitro dofinansowanego z budżetów Gdańska i Słupska

Warsztaty psychologiczne pod tytułem „Jak sobie radzić z niepłodnością – czy Twoje myślenie Cię wspiera?” już we wrześniu w klinice InviMed w Gdyni! Warsztaty są bezpłatne. Odbędą się w ramach realizowanych przez naszą klinikę programów dofinansowania leczenia niepłodności metodą in vitro ze środków budżetowych Miasta Gdańska oraz Miasta Słupska.

W dniach 8-9 oraz 15-16 września br. w klinice InviMed przy ulicy 10 Lutego 16 w Gdyni odbędą się bezpłatne warsztaty psychoedukacyjne w ramach zdrowotnych programów miejskich realizowanych przez naszą klinikę. Warsztaty będą miały formułę indywidualnych konsultacji tematycznych.

Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Gdańska
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Słupska
Bezpieczne warsztaty w InviMed

W czasie epidemii indywidualne spotkania z psychologiem są najbezpieczniejszą formułą warsztatów. Odbywają się w gabinecie lekarskim z zachowaniem bezpiecznego dystansu i bez obecności osób postronnych. Na spotkanie warsztatowe z psychologiem można przyjść razem z Partnerem/Partnerką.

Jak sobie radzić z sytuacją kryzysową?

Spotkanie „Jak sobie radzić z niepłodnością – czy Twoje myślenie Cię wspiera?” może być pomocne dla osób leczących się z powodu niepłodności niezależnie od tego, na jakim etapie leczenia się znajdują.

Podczas spotkania uczestnik będzie miał możliwość poznania i nauczenia się jednej z technik samopomocy Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ). Narzędzie jest przydatne szczególnie wtedy, gdy w naszym życiu pojawia się sytuacja kryzysowa, jaką niewątpliwie jest staranie się o dziecko. Dzięki niemu możemy nauczyć się, w jaki sposób kierować naszymi emocjami tak, aby były dla nas wspierające i motywujące do działania.

Korzyści płynące z udziału w spotkaniu:

  • zobaczysz, w jakim stopniu Twoje myślenie wspiera Cię w sytuacji kryzysowej,
  • masz możliwość poznania, czym jest dla Ciebie niepłodność i jak ją postrzegasz,
  • nauczysz się, jak transformować swoje myśli, przekonania, aby wspierały Cię podczas starań o dziecko,
  • nauczysz się, jak zmniejszyć napięcie emocjonalne w sytuacjach trudnych, stresogennych.

Jak się zapisać?

Warsztaty odbędą się w formule 60-minutowych spotkań indywidualnych. Z zajęć skorzystać będą mogły tylko osoby umówione na konsultację w dniach 8-9 oraz 15-16 września 2020 roku. Aby zarezerwować spotkanie z psychologiem należy skontaktować się z nami, korzystając z jednej z trzech możliwości:

  • telefonicznie: 500 900 888,
  • mailowo: invimed@invimed.pl,
  • przez formularz kontaktowy znajdujący się na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij "Napisz").

Jeżeli nie jesteś pacjentem zakwalifikowanym do programu miejskiego, a jesteś zainteresowany skorzystaniem z warsztatów, również prosimy o zgłoszenie. Być może będą wolne miejsca.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.