Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Wakacyjna promocja w InviMed Katowice

Wakacyjna promocja w InviMed Katowice

Wakacyjne plany? Relaks, podróże i odpoczynek? Czy jednak ten cel, najbardziej upragniony i wymarzony - ciąża? Jeśli to drugie, to zapraszamy do nas. Przez całe wakacje mamy dla Was ciekawą propozycję. I jeśli bardzo pragniecie dziecka, a jednak nie możecie od dłuższego czasu zajść w ciążę, to jest to dobry moment, aby zrobić kolejny krok. Warto teraz zrobić badania i umówić się na konsultację niepłodnościową.

Na wakacje przygotowaliśmy dla Was pakiet: badanie AMH, badanie nasienia oraz wizytę u lekarza ginekologa z konsultacją niepłodnościową z 30% zniżką.

30% zniżki na pakiet w wakacyjnej promocji

I konsult. niepłodnościowa + bad. AMH + rozszerzone bad. nasieniaJeśli planujecie rozpocząć leczenie, bo od dłuższego czasu Wasze starania o dziecko jednak nie kończą się upragnioną ciążą, warto zrobić badania w klinice leczenia niepłodności i skonsultować je z doświadczonym lekarzem ginekologiem. To duży krok na przód i specjalistyczna pomoc w staraniach o dziecko.

Decydując się na pakiet - I konsultacja niepłodnościowa + badanie AMH + rozszerzone badanie nasienia  - zapłacicie za nie w promocji aż 30% taniej, podając hasło: "WAKACJE".

Zapraszamy do kliniki InviMed Katowice:

 • pary - na I konsultację niepłodnościową do ginekologa,

 • kobiety, do wykonania badania AMH,

 • mężczyzn - do wykonania rozszerzonego badania nasienia

Na wyniki badań czeka się od kilku do kilkunastu dni roboczych. Dlatego warto zapisać się na wizytę jak najszybciej, aby zrealizować pakiet przed końcem września, co jest jednym z warunków skorzystania z promocji. Szczegółowe informacje otrzymacie dzwoniąc na infolinię.


Zadzwoń i umów się na wizytę i badania!

Aby zapisać się na konsultację oraz badania zadzwoń i ustal terminy wizyt z konsultantem infolinii: 500 900 888.

Dlaczego warto?

Decyzja o wizycie w klinice i podjęciu leczenia najczęściej nie jest łatwa i wymaga od partnerów wspólnej decyzji. Badanie płodności warto wykonać zarówno u mężczyzny jak i u kobiety. Za brak efektów w staraniach o dziecko może odpowiadać w 50% kobieta a w 50% mężczyzna, jak mówią obecne statystyki wskazujące przyczyny niepłodności u par. Warto przygotować się na to, że tylko terapia płodności może dać Wam szansę na potomstwo. Ale aby przekonać się, czy niepowodzenia mają podłoże zdrowotne, warto skonsultować  swoje obawy, starania oraz wyniki badań z doświadczonym w leczeniu niepłodności lekarzem. Być może ta wizyta będzie kluczową w dalszych decyzjach. A może w ogóle odwróci losy Waszych starań.

My zrobimy wszystko, aby Wam pomóc.

Dowiedz się więcej o pierwszej wizycie >>

Warunki promocji

 1. Promocja obowiązuje od 8.07 do 31.08.2022 r. w klinice InviMed Katowice
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.
 3. Promocja obejmuje pakiet: pierwszą konsultację niepłodnościową z ginekologiem i rozszerzone badanie nasienia i badanie AMH.
 4. Opłaty za pakiet - badania oraz konsultację niepłodnościową - należy dokonać podczas pierwszej wizyty w klinice.
 5. Z promocji mogą skorzystać te pary, które jeszcze nie korzystały z pierwszej konsultacji niepłodnościowej.
 6. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania - zapisać się między 8.07 a 31.08.2022 r. i zrealizować do 30.09.2022 r.
 7. Promocja obowiązuje z hasłem: "WAKACJE", które należy wpisać wypełniając formularz kontaktowy na stronie, wysyłając e-maila lub podać konsultantowi, zapisując się na badania i konsultację przez infolinię.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz skorzystać z wakacyjnej promocji:

 • zadzwoń: 500 900 888 i podaj hasło "WAKACJE",
 • lub wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij „Napisz”) wpisując hasło "WAKACJE",
 • lub napisz na: invimed@invimed.pl wpisując hasło "WAKACJE".

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych