Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

W InviMed Warszawa pierwsza wizyta i badanie nasienia -30%

W InviMed Warszawa pierwsza wizyta i badanie nasienia -30%

Spojrzeć w oczy swojego dziecka, dotknąć jego rączek, przytulić je do policzka... Dla wielu par to największe marzenie, którego nie mogą spełnić. Właśnie dla nich klinika InviMed Warszawa przygotowała specjalną promocję - Pakiet na start. To 30% zniżki na pierwszą wizytę oraz rozszerzone badanie nasienia. Dzięki zniżce za obie usługi para zapłaci 300 zł.

Problem z poczęciem dziecka zawsze dotyczy pary, dlatego jeśli od dłuższego czasu próbujecie zajść w ciążę, warto rozważyć konsultację z ekspertami w tej dziedzinie. Klinika InviMed w Warszawie oferuje 30% zniżki na pierwszą wizytę u ginekologa specjalizującego się w terapii płodności oraz na rozszerzone badanie nasienia.

  • Pierwsza konsultacja niepłodnościowa - cena regularna: 250 zł; cena promocyjna: 170 zł.
  • Rozszerzone badanie nasienia - cena regularna: 190 zł; cena promocyjna: 130 zł.

W sumie zaoszczędzisz niemal 140 zł! Promocja jest dostępna tylko przy jednoczesnym zakupie obu usług.

Liczba miejsc w promocji jest ograniczona!

Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu pod numerem: 500 900 888 i umówienia pierwszej konsultacji lub/i rozszerzonego badania nasienia w ramach promocji.

Warunki promocji

  1. Promocja "Pakiet na start" obowiązuje od 5.11.2020 do 30.11.2020. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.
  2. Z promocji mogą skorzystać pary, które nie były jeszcze na pierwszej konsultacji niepłodnościowej w klinice InviMed w Warszawie.
  3. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania, tzn. należy przed końcem listopada 2020 roku umówić pierwszą wizytę lub rozszerzone badanie nasienia.
  4. Należność za cały pakiet (pierwszą wizytę i badanie) należy uiścić przed skorzystaniem z dowolnej jego części. Całkowity koszt pakietu wynosi 300 zł.
  5. Czas na realizację obu usług to jeden miesiąc od daty wystawienia faktury.

Skontaktuj się z nami

Chcesz skorzystać z Pakietu na start? Skontaktuj się z nami:

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.