Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

W InviMed Katowice pierwsza wizyta teraz -50%

W InviMed Katowice pierwsza wizyta teraz -50%

Jeśli bardzo pragniesz dziecka, ale od dłuższego czasu nie możesz zajść w ciążę, teraz jest dobry moment, aby zrobić kolejny krok. Warto zebrać się na odwagę i zwrócić do tych, którzy pomogli już tysiącom par - naszym lekarzom i specjalistom. Rozpocznij diagnostykę i leczenie w klinice InviMed w Katowicach już teraz. W Dniu Dziecka rusza nowa promocja - pierwsza konsultacja niepłodnościowa tańsza o 50%.

I konsultacja niepłodnościowa za połowę ceny

Pary starające się o dziecko, którym dotychczas nie udało się zajść w ciążę, zachęcamy do skorzystania z naszej promocji - pierwszej konsultacji niepłodnościowej za połowę ceny - 100 zł (zamiast 200 zł w cenie regularnej).

Zapraszamy na wizytę oboje partnerów.

Zadzwoń i umów wizytę!

Aby umówić konsultację, zadzwoń: 500 900 888.

Dlaczego warto?

Decyzja o podjęciu leczenia w klinice zwykle nie jest łatwa, nawet jeśli tylko terapia płodności może dać szansę na dziecko. Chcemy wesprzeć osoby starające się o dziecko i zachęcić do odbycia pierwszej konsultacji niepłodnościowej.  Być może właśnie ta wizyta będzie kluczową do podjęcia decyzji o leczeniu. A może w ogóle odwróci losy Waszych starań.

Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi wywiad i może wykonać USG. Jeśli zdecydujecie się na kolejne wizyty - zaproponuje pogłębioną diagnostykę, aby zaproponować konkretną, zindywidualizowaną ścieżkę leczenia.

Dowiedz się więcej o pierwszej wizycie >>

Warunki promocji

  1. Promocja obowiązuje od 1.06 do 31.07.2021. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.
  2. Koszt pierwszej konsultacji niepłodnościowej w promocji wynosi 100 zł.
  3. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania, tzn. należy przed końcem lipca odbyć I konsultację niepłodnościową.
  4. Z promocji można skorzystać tylko będąc członkiem MediClub.

Dołącz do MediClub

Promocja przeznaczona jest dla członków MediClub. O wszystkich zaletach Programu przeczytasz na naszej stronie MediClub, gdzie dostępny jest także formularz rejestracyjny. Korzystaj z promocji i zniżek do woli! Program jest całkowicie bezpłatny i można przystąpić do niego w dowolnym momencie.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych