Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

VERACITY Premium - badanie prenatalne najnowszej generacji

VERACITY Premium - badanie prenatalne najnowszej generacji

VERACITY Premium to badanie trzeciej generacji, obecnie najdokładniejsze dostępne badanie przesiewowe na rynku.

Badanie VERACITY Premium polega na analizie cffDNA, czyli na badaniu wolnego DNA płodu, które jest obecne we krwi przyszłej matki.

Dzięki tej nowoczesnej technice możliwa jest ocena stanu zdrowia płodu, stopień rozwoju, a nawet określenie płci. Możliwe jest wykrycie wybranych trisomii, aneuploidii i mikrodelecji oraz chorób monogenowych.

Badanie VERACITY Premium zalecane jest szczególnie w sytuacji, kiedy:

  • kobieta jest w wieku powyżej 35 lat;
  • w poprzedniej ciąży została stwierdzona wada genetyczna;
  • w rodzinie lub u partnera istnieją przypadki chorych z aberracjami, czyli zaburzeniami w liczbie lub strukturze chromosomów;
  • kobieta otrzymała nieprawidłowe wyniki przesiewowych badań prenatalnych.

Jednak jego wykonanie rekomendowane jest każdej ciężarnej.

Nieinwazyjne badania prenatalne, takie jak VERACITY Premium, rekomendowane są przez Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP).

Więcej o badaniu VERACITY Premium przeczytasz tutaj
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych