Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Teleporady InviMed – umów się na zdalną konsultację!

Teleporady InviMed – umów się na zdalną konsultację!

Nie czekaj, umów się na telefoniczną konsultację ze specjalistą InviMed! Nasze teleporady są już dostępne dla wszystkich - zarówno dla Pacjentów, jak i dla tych, którzy jeszcze nie korzystali z usług InviMed. Zapraszamy na porady telefoniczne w zakresie pierwszych i kolejnych konsultacji niepłodnościowych, konsultacji immunologicznych, dietetycznych i psychologicznych. Wiele z nich, a być może także ich inne rodzaje, będziemy oferować także po epidemii. Ich cena jest nawet o 30% niższa od ceny konsultacji, która odbyłaby się w klinice. 

Telefoniczna Porada Medyczna InviMed

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, wejdź na stronę: Telefoniczna Porada Medyczna

Jednocześnie przypominamy, że Pacjenci i Pacjentki InviMed będący w trakcie leczenia mają możliwość bezpłatnego kontaktu z Koordynatorem Opieki Medycznej oraz bezpłatnego przedłużenia recepty wystawionej przez ginekologa. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 500 900 888.

Teleporady InviMed

Wszystkie wymienione poniżej konsultacje ze specjalistami z klinik leczenia niepłodności InviMed, można umówić w ramach usług telemedycznych świadczonych przez InviMed za pośrednictwem Infolinii InviMed: 500 900 888.

1. Pierwsza i kolejna konsultacja niepłodnościowa

Porada ginekologa-położnika, a zarazem specjalisty z zakresu medycyny rozrodu, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności. Lekarz podczas teleporady zapyta między innymi o to, jak długo trwają już starania o dziecko.

Na pierwszą konsultację niepłodnościową powinny zgłosić się:

  • pary, w których kobieta ma poniżej 30 lat, po roku nieskutecznych starań,
  • pary, w których kobieta ma od 30 do 40 lat, po 6 miesiącach nieskutecznych starań,
  • pary, w których mężczyzna przekroczył 40 rok życia, jak najszybciej.

Na kolejną konsultację niepłodnościową powinny zgłosić się Pacjentki, które mają już za sobą pierwszą konsultację niepłodnościową w InviMed i chcą kontynuować leczenie.

Teleporad medycznych w zakresie pierwszej lub kolejnej konsultacji niepłodnościowej udzielają ginekolodzy – lekarze prowadzący leczenie niepłodnych par w InviMed Katowice i InviMed Gdynia.

2. Konsultacja immunologiczna

Immunolog to lekarz zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem pierwotnych i wtórnych zaburzeń odporności. Część z nich ma znaczący wpływ na płodność w kontekście samego zapłodnienia, jak również utrzymania ciąży przez cały okres jej trwania.

Z immunologiem warto skonsultować się w przypadku:

  • niemożności zajścia w ciążę mimo regularnego współżycia bez zabezpieczenia,
  • niepowodzenia zabiegowych form leczenia niepłodności (inseminacji, in vitro),
  • poronienia w wywiadzie (przynajmniej 2 poronienia we wczesnym etapie ciąży, utrata ciąży po pierwszym trymestrze z niewyjaśnionych przyczyn).

Teleporad udziela immunolog InviMed:

Gdynia: dr Małgorzata Jarosz

Poznań (tylko dla pacjentów kliniki w trakcie leczenia immunologicznego): dr Anna Olewicz-Gawlik

3. Konsultacja dietetyczna

Dietetycy z klinik InviMed to eksperci w dziedzinie żywności i żywienia. Specjalizują się w diecie propłodnościowej, odchudzającej, odżywianiu kobiet ciężarnych i karmiących, racjonalnym żywieniu osób szczególnie aktywnych, żywieniu w zaburzeniach hormonalnych, chorobach metabolicznych i dietozależnych. Teleporady dietetyczne InviMed dedykowane są wszystkim, którzy chcą się zdrowiej odżywiać.

Teleporad udziela dietetyczka z InviMed Katowice.

4. Konsultacja psychologiczna

Diagnozowanie i leczenie niepłodności bywa źródłem silnego stresu, zwłaszcza gdy starania o dziecko przedłużają się. Kontekst epidemii dodatkowo wszystko utrudnia i wydłuża. Możliwość rozmowy z psychologiem to dla wielu par pierwszy krok do odzyskania równowagi emocjonalnej i do poprawienia wzajemnych stosunków. Teleporada to propozycja dla tych, którzy potrzebują szybkiej pomocy psychologicznej.

Teleporad będą udzielały psycholożki InviMed w Katowicach i InviMed w Gdyni.

Dowiedz się więcej

Więcej informacji o teleporadach udzielanych przez naszych specjalistów znajdziesz na stronie Telefoniczna Porada Medyczna InviMed.

Zakup teleporad InviMed umożliwia platforma zakupowa MediStore. Nasze produkty w MediStore znajdziesz pod adresem: www.medistore.com.pl/invimed-konsultacje-telemedyczne.

Uwaga!

Jeśli planujesz skorzystanie z teleporady InviMed, przygotuj wyniki badań i dokumentację  leczenia. Zadbaj o to, by pliki były czytelne i prezentowały całość dokumentów, których dotyczą. Dokumentacja medyczna musi być dostarczona mailowo najpóźniej w dniu poprzedzającym teleporadę na wskazany przez konsultanta InviMed adres e-mail. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych