Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Rozszerzone badanie nasienia teraz 20% taniej w klinikach InviMed w Warszawie

Rozszerzone badanie nasienia teraz 20% taniej w klinikach InviMed w Warszawie

Najczęstszą przyczyną niepłodności męskiej jest zła jakość nasienia – może to być obniżona jakość plemników, zmniejszona ruchliwość bądź nieprawidłowości w budowie. Można to sprawdzić wykonując rozszerzone badanie nasienia. Wynik warto skonsultować z lekarzem i w razie potrzeby, podjąć leczenie. Teraz rozszerzone badanie możesz wykonać już za 200 zł.

Bez przeprowadzenia rozszerzonego badania nasienia trudno wyobrazić sobie diagnostykę niepłodności, która powinna przebiegać równolegle u kobiety i mężczyzny. Dlatego, jeśli razem z partnerką, od dłuższego czasu bezskutecznie staracie się o dziecko, na pewno warto zgłosić na pierwszą konsultację oraz niezależnie od tego, zrobić rozszerzone badania nasienia. W klinice możesz też skonsultować wynik badania nasienia z andrologiem – specjalistą w diagnozowaniu i leczeniu męskiego układu płciowego.

Rozszerzone badanie nasienia 20% taniej

Zapisz się na badanie nasienia od 15.11 do 15.12, aby skorzystać z promocji

Koszt badania - 200 zł

Więcej na temat badania nasienia

Warunki promocji

  1. Promocja obowiązuje od 15.11 do 15.12.2023 r. w klinice InviMed Warszawa Mokotów i InviMed Warszawa Praga.
  2. Opłata obejmuje rozszerzone badanie nasienia.
  3. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania.
  4. Badanie powinno być zrealizowane do 29.12.2023 r.
  5. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.

Zarezerwuj termin badania

Skorzystaj ze zniżki na rozszerzone badanie nasienia: 

- zapisz się już dziś

- możesz je wykonać do 29 grudnia

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin badania

Aby skorzystać z promocji na rozszerzone badanie nasienia, skontaktuj się z nami, korzystając z jednej z wymienionych niżej opcji:

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych