Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

I wizyta i rozszerzone badanie nasienia 130 zł taniej

I wizyta i rozszerzone badanie nasienia 130 zł taniej

Zapraszamy wszystkie pary, które marzą o dziecku i rozważają podjęcie leczenia na wizytę i badania do kliniki InviMed w Warszawie. Mamy dla Was propozycję!

Przyjdźcie na I konsultację niepłodnościową i rozszerzone badanie nasienia, aby dowiedzieć się więcej i aby zrobić kolejny krok w stronę marzeń! Chcemy Wam pomóc spełniać te marzenia! 

I aby ułatwić Wam podjęcie decyzji, od 18 października do końca listopada obniżyliśmy cenę za pakiet o 130 zł.

Szczęściu warto pomagać!

"Pakiet na start" teraz o 130 zł taniej

Niepłodność najczęściej dotyczy pary. Dlatego zapraszamy Was do przyjścia na pierwszą konsultację razem. Zabierzcie ze sobą dotychczasowe wyniki badań. Decydując się na "Pakiet na start" za I wizytę i rozszerzone badanie nasienia zapłacicie o 130 zł mniej niż, płacąc za nie osobno. Ceny regularne to:

 • I konsultacja niepłodnościowa - 280 zł,
 • rozszerzone badanie nasienia - 200 zł,

Łącznie - 480 zł.

Cena obu wizyt łącznie w promocji to 350 zł.


Umów się na wizytę!

Aby umówić się na konsultację wystarczy zadzwonić na numer infolinii - 500 900 888 lub wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie.

Dlaczego warto?

Na pierwszej konsultacji niepłodnościowej dowiecie się, co może być przyczyną problemów z zajściem w ciążę.  Wiemy, że decyzja o podjęciu leczenia nie jest łatwa, dlatego postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Chcemy Wam dodać odwagi a czas ma tutaj duże znaczenie.

Do końca listopada zapraszamy do umówienia się na pierwszą konsultację i rozszerzone badanie nasienia, aby porozmawiać z lekarzem o tym, jakie możliwości leczenia oferujemy. Ta decyzja może wszystko zmienić. A my jesteśmy po to, aby Wam w tym pomóc - aby pomóc narodzić się Waszemu Szczęściu!

Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadzi z Wami wywiad, wykona USG i zleci pogłębienie diagnostyki. Na kolejnej - będzie mógł już przedstawić Wam zindywidualizowaną ścieżkę leczenia.

Teraz za wizytę i badanie zapłacicie o 130 zł mniej.

Dowiedzcie się więcej o pierwszej wizycie >>

Warunki promocji

 1. Promocja „Pakiet na start” obowiązuje od 18.10 do 30.11.2021 r.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.
 3. Całkowity koszt pakietu wynosi 350 zł i obejmuje pierwszą konsultację niepłodnościową i rozszerzone badanie nasienia.
 4. Płatności "Pakiet na start" należy dokonać podczas pierwszej wizyty.
 5. Z promocji mogą skorzystać te pary, które nie korzystały z pierwszej konsultacji niepłodnościowej w klinice InviMed w Warszawie.
 6. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania - wizyta i badanie muszą być zrealizowane najpóźniej do 15.12.2021 r.
 7. W przypadku niewykorzystania jednego z elementów pakietu, klinika nie zwraca jego kosztów. 
 8. Z promocji można skorzystać będąc członkiem MediClub.


Dołącz do MediClub

Promocja przeznaczona jest dla członków MediClub. O wszystkich zaletach Programu przeczytasz na naszej stronie MediClub, gdzie dostępny jest także formularz rejestracyjny. Korzystaj z promocji i zniżek do woli! Program jest całkowicie bezpłatny i można przystąpić do niego w dowolnym momencie.


Skontaktuj się z nami

Chcesz skorzystać z "Pakietu na start"?

 • zadzwoń: 500 900 888,
 • napisz: invimed@invimed.pl,
 • wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij „Napisz”),
 • zapytaj o promocję w recepcji kliniki  - InviMed Warszawa, ul. Rakowiecka 36.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych