Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Otworzyliśmy drugą klinikę InviMed w Warszawie

Otworzyliśmy drugą klinikę InviMed w Warszawie

Wszystko udało się tak, jak planowaliśmy! Właśnie dzisiaj, 22 sierpnia, otworzyliśmy naszą drugą klinikę w Warszawie. W świetnej lokalizacji i pięknym obiekcie - w Centrum Praskim Koneser na Pradze. My również zadbaliśmy o to, aby nasze wnętrza spodobały się Pacjentom. To już nasza szósta placówka w Polsce.

Zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły. Zapraszamy i życzymy samych dobrych chwil!

Nasza nowa Klinika InviMed Warszawa Praga znajduje się po prawej stronie Wisły - blisko Dworca Wschodniego oraz Wileńskiego - w Centrum Praskim Koneser, jednym z najbardziej charakterystycznych i chętnie odwiedzanych miejsc w tej części stolicy.

Teraz będziemy mogli leczyć naszych Pacjentów w dwóch klinikach warszawskich – przy ul. Rakowieckiej na Mokotowie oraz przy pl. Konesera 12 na Pradze.

Kierownikiem medycznym placówki jest  lek. med. Tomasz Dworniak, doświadczony Specjalista ginekolog-położnik, który niemal 20 lat pracował w klinice przy ul. Rakowieckiej i pomógł wielu parom zajść w upragnioną ciążę .

Od 22 sierpnia doktor przyjmuje Pacjentów w naszej nowej placówce na Pradze.

Jak do nas dojechać, godziny otwarcia i cennik znajdziesz tu

InviMed Warszawa Praga

Kontakt z kliniką

Na wizytę możesz umówić się:

  • wypełniając formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobile kliknij przycisk „Napisz”),
  • dzwoniąc na infolinię: 500 900 888,
  • wysyłając e-mail na adres: invimed@invimed.pl.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych