Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Odmłodzenie jajników (mezoterapia) - większa szansa na ciążę

Odmłodzenie jajników (mezoterapia) - większa szansa na ciążę

Ostrzykiwanie jajników może pozytywnie wpłynąć na liczbę dostępnych komórek jajowych. Dzięki temu zwiększają się szanse na powodzenie zabiegu in vitro. Im więcej i lepszej jakości komórek jajowych, tym więcej zarodków może powstać.

Co to jest mezoterapia jajników? Na czym polega?

Mezoterapia jajników polega na nakłuwaniu jajników i podawaniu osocza bogatopłytkowego pozyskanego z krwi Pacjentki. To wywołuje procesy regeneracyjne jajników, co z kolei wpływa na ich „odmłodzenie”.  Daje to dużą szansę Pacjentkom na ciążę, ponieważ dzięki niej można pozyskać więcej i lepszej jakości komórek jajowych, a tym samym więcej zarodków.

Mechanizm zabiegu jest taki sam jak w przypadku mezoterapii znanej wielu kobietom np. z medycyny estetycznej, ale także z ortopedii, czy stomatologii.

U kobiet wraz z wiekiem zmniejsza się potencjał rozrodczy, a to oznacza, że trudniej im zajść w ciążę. Coraz mniejsza liczba komórek jajowych, często gorszej jakości bywa przyczyną niepowodzeń in vitro. Jednym ze sposobów na polepszenie tych ważnych parametrów jest pobudzenia „uśpionych” jajników tak, aby ponownie pobudzić je do pracy.

Wszystko o mezoterapii jajników
SKUTECZNOŚĆ Mezoterapia jajników osoczem bogatopłytkowym to zabieg nowoczesny, bezpieczny a przede wszystkim skuteczny!

Zabiegi mezoterapii wykonywane są w klinikach:

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych