Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
lek.

Sumit Adam Sharma

Urolog

Doktor Sumit Sharma na co dzień pracuje jako lekarz rezydent w Klinice Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje szczególne zainteresowanie kieruje w stronę diagnostyki i leczenia zaburzeń męskiej płodności. W codziennej praktyce klinicznej zajmuje się również operacyjnym leczeniem nowotworów układu moczowo-płciowego, dolegliwości dolnych dróg moczowych (LUTS) oraz kamicy układu moczowego. Uczestnik licznych krajowych kursów doskonalących. Nieustannie poszerza wiedzę z zakresu andrologii. W pracy z Pacjentem stawia przede wszystkim na przyjazną atmosferę oraz zrozumienie istoty problemu przez Pacjenta. Doskonale rozumie, jak ważny w prowadzeniu leczenia jest szeroko pojęty styl życia, dlatego stara się podpowiedzieć cenne wskazówki, aby ułatwić Pacjentowi wypracowanie zdrowych nawyków. Nie unika tematów trudnych i jest otwarty na szczerą rozmowę.
Współautor prac naukowych publikowanych w kraju i zagranicą.

W wolnych chwilach uwielbia uprawiać sport, jest pasjonatem triathlonu i narciarstwa. Miłośnik podróży oraz kuchni świata.

Umów wizytę
Sumit Adam Sharma
Godziny przyjęć

Czwartek 16:00 - 19:00

Biografia

Edukacja:

2019-2025 (planowane ukończenie) - Klinika Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej - specjalizacja z dziedziny Urologii
2017-2018 - Szpitale Tczewskie SA - Staż podyplomowy
2011-2017 - Gdański Uniwersytet Medyczny - Wydział Lekarski

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
  • Klinika Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej
  • Centrum Medyczne Credomed
  • Centrum Medyczne CMP
Członkostwo w towarzystwach naukowych:
Uczestnik krajowych i międzynarodowych kongresów naukowych m.in:

  • Kongres Naukowy Polskiego Towarzystwa Urologicznego
  • Wirtualny Kongres Naukowy Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Katowice
  • Endocrine Society’s 94th Annual Meeting and Expo, Houston, Texas
  • 15th International Thyroid Congres, Lake Buena Vista, Florida

Członek Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.
Zainteresowania i hobby:
Triathlon, narciarstwo, podróże i kuchnie świata
Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych