Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
Lek. med.

Radosław Kozaryn

Specjalista ginekolog-położnik

Doktor Radosław Kozaryn jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Medycznego w Innsbrucku. Pracował w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku i zakończył szkolenie specjalizacyjne w Szpitalu Św. Wojciecha w Gdańsku (Szpital Zaspa). Doktor posiada doświadczenie w ginekologii operacyjnej oraz prowadzeniu ciąży. Pasjonuje się w szczególności profilaktyką zdrowia oraz leczeniem niepłodności. Swoją pracę traktuje jak pasję, nieustannie rozwijając się zawodowo i uczestnicząc w kursach doskonalących. Jest niezwykle empatyczny i zawsze uśmiechnięty.

W wolnych chwilach uwielbia czytać i słuchać muzyki, ale też chętnie spędza czas aktywnie, grając w squasha lub tenisa

Umów wizytę
Radosław Kozaryn
Godziny przyjęć

Środa 16:00 - 18:00

Biografia

Edukacja:

2013 - ukończenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
Szpital Copernicus Gdańsk-Zaspa - Specjalista ginekolog-położnik
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku - Specjalista ginekolog-położnik
Członkostwo w towarzystwach naukowych:

Polskie Towarzystwo Ginekologii i Położnictwa
Polskie Towarzystwo Ginekologii Onkologicznej

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych