Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Paula Wojciechowska

Fizjoterapeutka uroginekologiczna

Paula Wojciechowska ukończyła studia z zakresu fizjoterapii na AWF w Gdańsku. Jest fizjoterapeutką uroginekologiczną pasjonująca się terapią kobiet. Nieustannie się rozwija uczestnicząc w kolejnych warsztatach i konferencjach dotyczących uroginekologii. Podczas terapii uroginekologicznej pomaga pacjentkom zmagającym się z bólem, dysfunkcjami narządów rodnych i stresem napięciowym towarzysząc osobom podejmującym kolejne próby w staraniach o dziecko. Otacza wsparciem także kobiety w okresie okołoporodowym i menopauzalnym.

Jej największą pasją jest podróżowanie, poznawanie odmiennych kultur oraz sport.


 

Umów wizytę
Paula Wojciechowska
Godziny przyjęć

Czwartek 10:00 - 18:00

Biografia

Edukacja:

Fizjoterapia - Akademia Wychowania Fizycznego w Gdańsku


CERTYFIKATY

  • Fizjoterapia okołoporodowa PTUG
  • Fizjoterapia w perineologii PERINEA
  • Kurs masażu tkanek głębokich Uryzaj


Zainteresowania i hobby:
Podróżowanie, poznawanie odmiennych kultur oraz sport.
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych