Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Natalia Graba

Położna

Natalia Graba jest położną z wielką pasją do zawodu. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Osoba w pełni profesjonalna, komunikatywna, z szeroką wiedzą z zakresu położnictwa, ale też z empatią i delikatnością.

Pacjentkom InviMed pomaga przejść przez badania i procedury medyczne. Pobiera krew i wymazy. Asystuje przy zabiegach, towarzyszy, tłumaczy kolejne etapy, a jeśli trzeba trzyma za rękę. Jej uśmiech ma kojącą moc.

Natalia Graba

Biografia

Edukacja:

2016-2018 – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek: położnictwo, tryb dzienny, uzyskany tytuł – magister położnictwa
2013-2016 – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydział Nauk o Zdrowiu, kierunek: położnictwo, tryb dzienny, uzyskany tytuł – licencjat położnictwa/prawo wykonywania zawodu

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

01.2018- obecnie – położna w InviMed Katowice.
2016-2018 – pracownik Oddziału Położniczego w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej oraz Śląskim Instytucie Matki i Noworodka.
2013-2018 – praktyka zawodowa w trakcie studiów w wymiarze 1200 godzin na oddziałach położniczo-ginekologicznych, salach porodowych, oddziałach noworodkowych i innych, w klinikach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szpitalach Miejskich woj. Śląskiego.

Informacje dodatkowe:
prawo wykonywania zawodu
współautor rozdziałów w monografiach i prac na międzynarodowych konferencjach
kurs specjalistyczny RKO noworodka
kurs specjalistyczny RKO osób dorosłych
kurs American Heart Association z zakresu podstawowych zabiegów resuscytacyjnych BLS
kurs w studium dla Doul w Wielkopolskiej Szkole Medycznej w Poznaniu
kurs bazowy masażu wg metodyki Holenderskiej Organizacji Shantala

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych