Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Monika Izydorczyk

Koordynator Opieki Medycznej

Monika Izydorczyk zawsze podchodzi do swoich Pacjetntów profesjonalnie i z dużą empatią. Jako Koordynator Opieki Medycznej na każdym etapie leczenia dba o komfortowy przebieg terapii służąc Pacjentom swoją wiedzą i pomocą. Podchodzi do każdej osoby i pary niezwykle  indywidualnie. Rozumiejąc trudności i emocje towarzyszące leczeniu i staraniom o dziecko, na bieżaco przekazuje wszystkie informacje o dokumentach i badaniach niezbędnych do procedury, aby zniwelować dodatkowy stres związany z całym procesem.
Jest bardzo lubiana przez swoich Pacjentów, a jej zaangożowanie i troska są przez nich zauważane i doceniane.

W wolnych chwilach zagłebia się w tajniki psychologii oraz poszerza swoją wiedzę związaną z kocim behawioryzmem. Bardzo lubi gotować i eksperymetować, tworząc wciąż nowe kulinarne specjały.
Monika Izydorczyk

Biografia

Edukacja:

2018-2020 – Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu; kierunek – Zdrowie publiczne (studia magisterskie)

2015-2018 – Uniwersytet Szczeciński; kierunek – Zdrowie publiczne (studia licencjackie)
Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

2022-obecnie – InviMed Wrocław: Koordynator Opieki Medycznej

2021-2022 – Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu: Koordynator ds. pakietu onkologicznego
Zainteresowania i hobby:

Psychologia, koci behawioryzm, gotowanie
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych