Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Łukasz Kupis

Specjalista urolog, androlog kliniczny

Łukasz Kupis to doświadczony androlog kliniczny, specjalista urolog FEBU oraz mikrochirurg, który zajmuje się niepłodnością męską i jej leczeniem. Uważa, że męski czynnik w staraniach o potomstwo jest równie ważny, jak żeński. "Głośno" mówi o tym, jak ważnym i zbyt rzadko poruszanym tematem jest niepłodność męska. Stara się dbać o edukację w zakresie płodności męskiej a także o swoich pacjentów, którzy zawsze mogą liczyć na terapię prowadzoną w atmosferze komfortu i zaufania. Jest lekarzem nastawionym na współpracę z pacjentem. Uważnie wsłuchuje się w jego zdanie oraz potrzeby. Pacjenci cenią doktora Kupisa za pełen profesjonalizm i wysoką skuteczność diagnozowania oraz leczenia. Jego szerokie spojrzenie, indywidualne podejście, a także empatia i życzliwość spotykają się z dużym uznaniem. Dlatego już od ponad 10 lat z sukcesami zajmuje się płodnością mężczyzn.

Jest współtwórcą polskiego podręcznika andrologii. I nieustannie się rozwija. Liczne kursy ultrasonografii ułatwiają mu diagnostykę urologiczną i andrologiczną. Pacjenci doktora Kupisa mogą liczyć na jego zaangażowanie i szerokie wsparcie, zarówno na poziomie diagnostyki, leczenia farmakologicznego oraz chirurgicznego (m.in. mikrochirurgia żylaków powrózka nasiennego i biopsja jąder - w tym mTESE), jak i wskazówki dotyczące zmiany stylu życia, poprawiające skuteczność leczenia.

W wolnym czasie najchętniej relaksuje się przy rytmach jamajskiego reggae, którego słucha z tradycyjnych czarnych winyli.

Umów wizytę
Łukasz Kupis
Godziny przyjęć

Poniedziałek 13:00 - 17:00

Biografia

Członkostwo w towarzystwach naukowych:

Polskie i Europejskie Towarzystwo Urologiczne
Polskie Towarzystwo Andrologiczne

Zainteresowania i hobby:

Miłośnik jamajskiego reggae i kolekcjoner płyt winylowych, z których najchętniej słucha swojej ulubionej muzyki.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych