Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
dr n. med.

Łukasz Kupis

Specjalista urolog, androlog kliniczny

Łukasz Kupis to doświadczony androlog kliniczny, specjalista urolog FEBU oraz mikrochirurg, który zajmuje się niepłodnością męską i jej leczeniem. Uważa, że męski czynnik w staraniach o potomstwo jest równie ważny, jak żeński. "Głośno" mówi o tym, jak ważnym i zbyt rzadko poruszanym tematem jest niepłodność męska. Stara się dbać o edukację w zakresie płodności męskiej a także o swoich pacjentów, którzy zawsze mogą liczyć na terapię prowadzoną w atmosferze komfortu i zaufania. Jest lekarzem nastawionym na współpracę z pacjentem. Uważnie wsłuchuje się w jego zdanie oraz potrzeby. Pacjenci cenią doktora Kupisa za pełen profesjonalizm i wysoką skuteczność diagnozowania oraz leczenia. Jego szerokie spojrzenie, indywidualne podejście, a także empatia i życzliwość spotykają się z dużym uznaniem. Dlatego już od ponad 10 lat z sukcesami zajmuje się płodnością mężczyzn.

Jest współtwórcą polskiego podręcznika andrologii. I nieustannie się rozwija. Liczne kursy ultrasonografii ułatwiają mu diagnostykę urologiczną i andrologiczną. Pacjenci doktora Kupisa mogą liczyć na jego zaangażowanie i szerokie wsparcie, zarówno na poziomie diagnostyki, leczenia farmakologicznego oraz chirurgicznego (m.in. mikrochirurgia żylaków powrózka nasiennego i biopsja jąder - w tym mTESE), jak i wskazówki dotyczące zmiany stylu życia, poprawiające skuteczność leczenia.

W wolnym czasie najchętniej relaksuje się przy rytmach jamajskiego reggae, którego słucha z tradycyjnych czarnych winyli.

Umów wizytę
Łukasz Kupis
Godziny przyjęć

Poniedziałek 13:00 - 17:00

Biografia

Członkostwo w towarzystwach naukowych:

Polskie i Europejskie Towarzystwo Urologiczne
Polskie Towarzystwo Andrologiczne

Zainteresowania i hobby:

Miłośnik jamajskiego reggae i kolekcjoner płyt winylowych, z których najchętniej słucha swojej ulubionej muzyki.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych