Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
Lek. med.

Aleksandra Orzechowska

Specjalista ginekolog-położnik, spacjalista endokrynolog

Doktor Aleksandra Orzechowska na co dzień pracuje na oddziale ginekologiczno-położniczym w Szpitalu Kolejowym w Międzylesiu. Odkąd pamieta zawsze interesowały ją ginekologiczne schorzenia kobiece takie jak zaburzenia miesiączkowania i problemy z płodnością. Dlatego oprócz specjalizacji ginekologiczno-połozniczej zdecydowała się na ukończenie drugiej - z endokrynologii, co zdecydowanie pomaga w diagnostyce oraz skutecznym leczeniu niepłodności. Aby poszerzyć swoją wiedzę, a także zakres leczenia, szkoli się również z immunologii klinicznej.
W kontakcie z Pacjentkami jest otwarta i ciepła. Zawsze profesjonalna i uważna. Dlatego Pacjentki czują się w jej gabinecie komfortowo i darzą ją pełnym zaufaniem.

W wiolnych chwilach lubi się zaszyć w ciszy z książką, najchętniej w górach. A jak mówi sama o sobie - nieźle gotuje - co sprawia jej dużą przyjemność i pozwala się zrelaksować.

Umów wizytę
Aleksandra Orzechowska
Godziny przyjęć

Wtorek 14:30 - 16:30

Biografia

Edukacja:

2023 – staż z immunologii klinicznej
2015 – ukończenie specjalizacji z endokrynologii
2001 – ukończenie Akademii Medycznej w Warszawie – I Wydział Lekarski


Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:
Szpital Kolejowy w Międzylesiu - oddział ginekologiczno-położniczy
Staż w zakresie immunologii klinicznej

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Publikacje i certyfikaty
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych