Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij
mgr

Aleksandra Janus

Położna, koordynator opieki medycznej

Aleksandra Janus to znakomita położna, która pracując w klinice InviMed z parami starającymi się o potomstwo, zauważyła jak bardzo ważna jest seksuologia. Zmotywowało ją to do podjęcia kolejnych studiów na kierunku Seksuologia Kliniczna na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

To specjalistka, która stale poszerza zakres swojej wiedzy i chętnie się nią dzieli. Często występuje jako jeden z ekspertów na warsztatach organizowanych przez naszą klinikę. Pełni funkcję położnej, koordynatorki opieki medycznej. Ceniona za zdolności komunikacyjne, empatię i otwartość. Będące pod jej opieką pary, zawsze są znakomicie poinformowane.

Aleksandra Janus

Biografia

Edukacja:

2017-2019 – Ukończone studia na kierunku Seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach- uzyskanie tytułu seksuologa klinicznego.
2015-2017 – Studia dzienne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, na wydziale Nauk o Zdrowiu- kierunek położnictwo- uzyskany tytuł magistra położnictwa.
2012-2015 – Studia dzienne na Śląskim Uniwersytecie  Medycznym w Katowicach, na wydziale Nauk o Zdrowiu- kierunek położnictwo- licencjat położnictwa

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

2019 – staż z zakresu seksuologii klinicznej w Warszawskim Instytucie Seksuologii w Zakładzie Seksuologii Klinicznej.
2015-obecnie  położna oraz Koordynator Opieki Medycznej w Klinice Invimed Katowice.
2012-2017 – praktyki zawodowe na oddziałach położniczo- ginekologicznych, oddziałach noworodkowy, salach porodowych i innych w klinikach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w prywatnych klinikach położniczych woj. Śląskiego.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych