Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Klinika InviMed w Warszawie wygrała konkurs na dofinansowania do in vitro dla par z Radomia

Klinika InviMed w Warszawie wygrała konkurs na dofinansowania do in vitro dla par z Radomia

Mamy dobre wieści dla par, które pragną usłyszeć słowo "MAMA".

Ruszyły zapisy do Programu: „In vitro dla Radomia - Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego w roku 2022” w ramach Budżetu Obywatelskiego. Program trwa do 15.12.2022. Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane pary.

Uczestnikom zakwalifikowanym do Programu przysługuje możliwość dofinansowania do 2 procedur w maksymalnej kwocie 12 000 zł.

Kryteria udziału w Programie

1. Przedział wiekowy dla kobiety i mężczyzny 20 – 42 lata według rocznika urodzenia.

2. Rezerwa jajnikowa mierzona stężeniem AMH musi wynosić powyżej 0,7 ng/ml (wynik nie starszy niż 6 miesięcy w dniu kwalifikacji).

3. Osoby aplikujące do Programu (kobieta i mężczyzna) muszą być mieszkańcami Radomia od min. 12 miesięcy w chwili aplikowania do Programu.

4. Osoby aplikujące do Programu (kobieta i mężczyzna) nie mogą być obecnie, ani w ciągu ostatnich 3 lat, uczestnikami innego programu o podobnym charakterze, finansowanym ze środków publicznych.

5. U osób aplikujących do programu (kobieta i mężczyzna) musi zostać stwierdzona i potwierdzona dokumentacją medyczną bezwzględna przyczyna niepłodności lub nieskuteczne leczenie niepłodności zgodne z rekomendacjami i standardami praktyki lekarskiej w okresie 12 miesięcy poprzedzających zgłoszenie do programu wraz ze wskazaniem do zapłodnienia pozaustrojowego.

Ostatecznie o kwalifikacji decyduje lekarz, biorąc pod uwagę sytuację medyczną danej pary.


ZAPISY

Zapisy do Programu przyjmuje Koordynator obsługi pacjenta Sylwia Pragacz-Stępień. Kontakt: od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 16.30 pod numerem telefonu: 882 938 505.

Zgłoszenie do Programu można też przesłać wysyłając wypełniony formularz - należy wybrać klinikę: InviMed Warszawa oraz temat: Dofinansowanie - Radom, a także kontaktując się z konsultantem przez Infolinię kliniki pod numerem: 500 900 888.

Na wizytę kwalifikującą do Programu należy przynieść:

  • aktualny wynik badania AMH > 0,7 ng/ml (nie starszy niż 6 miesięcy),
  • aktualny wynik rozszerzonego badania nasienia (nie starszy niż 6 miesięcy),
  • kserokopię historii medycznej (najważniejsze dokumenty).

Zadanie publiczne jest finansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miasta Radomia w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.

RADOM

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych