Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Joga Vinyasa w InviMed - nie tylko dla Pacjentów

Joga Vinyasa w InviMed - nie tylko dla Pacjentów
Zapraszamy na zajęcia z Jogi Vinyasa - dynamicznej odmiany jogi, dedykowane osobom na każdym poziomie zaawansowania i sprawności fizycznej. Zajęcia odbywają się w czwartki w InviMed Praga. Dla Pacjentów klinik InviMed zajęcia są bezpłatne. 

Dlaczego warto wziąć udział w zajęciach Jogi Vinyasa?

Joga pomoże Ci wzmocnić i uelastycznić mięśnie, odciążyć stawy i poprawić ich ruchomość, zlikwidować lub ograniczyć przykurcze, rozwinąć równowagę, koordynację i synchronizację.

To jednak nie wszystko:

Dzięki praktyce jogi poprawisz zdolność naturalnego oddychania i koncentracji, wyciszysz głowę, zyskasz głęboki kontakt ze sobą, rozluźnisz się, zrelaksujesz i zregenerujesz siły. Praktyka uważności podczas zajęć pozwoli Ci na lepsze radzenie sobie z emocjami w życiu codziennym oraz zwiększenie świadomości i wyczucia swojego ciała.

Bazę zajęć stanowi joga vinyasa - jeden z najpopularniejszych obecnie stylów jogi. Charakterystyczna dla Vinyasy sekwencja pozycji z płynnymi przejściami połączonymi z oddechem przypomina taniec i medytację w ruchu. Miękkie sekwencje sprawiają, że bardzo łatwo jest zacząć praktykować Jogę Vinyasa.

Boisz się, czy dasz radę? Niepotrzebnie! Nasza główna zasada brzmi: słuchaj swojego ciała i nie rób nic na siłę :) Nasza doświadczona instruktorka będzie Cię wspierać przez całe zajęcia i w razie potrzeby zaproponuje modyfikacje pozycji odpowiednie dla Ciebie.

Zajęcia są odpowiednie także dla osób początkujących, które nigdy wcześniej nie miały styczności z jogą.

Wszystkie zajęcia poprowadzi Julia Witkowska certyfikowana nauczycielka jogi (RYT 200 Yoga Alliance), dyplomowana masażystka ajurwedyjska oraz konsultantka Ajurwedy. Julia ma również doświadczenie w prowadzeniu zajęć jogi dla kobiet w ciąży i połogu.

Zapraszamy na zajęcia:

 • 06.07 (czwartek) o godz. 18:00 do kliniki InviMed Warszawa Praga (Sala spotkań)
 • 20.07 (czwartek) o godz, 18:00 do kliniki InviMed Warszawa Praga (Sala spotkań) 

W trakcie zajęć wykorzystam elementy świadomej pracy z ciałem oraz skupimy się na oddechu i technikach relaksacyjnych z elementami jogi. 

Zapisz się w recepcji kliniki lub na infolinii: 500 900 888.

Dlaczego warto wziąć udział w zajęciach?

 • Wzmocnisz i zmotywujesz swoje ciało i umysł 
 • Nauczysz się sprawdzonych technik i narzędzi relaksacyjnych 
 • Poznasz swoje blokady emocjonalne, zatrzymasz negatywne myśli zatrzymane w swoim umyśle i pomożesz zmienić je w myślenie pozytywne
 • Poznasz styl życia oraz czynniki fizyczne i emocjonalne wpływające na płodność
 • Otrzymasz wsparcie w procesie leczenia niepłodności

Najwygodniej Ci będzie ćwiczyć w wygodnym stroju niekrępującym ruchów. Zabierz też ze sobą butelkę wody.

Gdzie, kiedy, dla kogo?

Warsztaty odbywają się w klinice InviMed Praga przy pl. Konesera 12 w Sali spotkań.

Zajęcia są skierowane do wszystkich. Dla Pacjentek InviMed zajęcia są bezpłatne. 

W przypadku pozostałych osób koszt udziału w zajęciach to 45 zł. 

Kolejne spotkania:

 • 6 lipca, godz. 18:00
 • 20 lipca, godz. 18:00

Zapisz się na spotkanie w klinice

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami:

 • telefonicznie: 500 900 888,
 • bezpośrednio w Recepcji kliniki

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych